Samochód – wzory tatuażu

Ta kolorowa scena ukazuje wyścig samochodowy z kilkoma zabytkowymi samochodami, w tym z czerwoną #14 na pierwszym planie i zielonym samochodem w tle. Za #14 widzimy stłuczkę narysowaną w odcieniach żywego pomarańczu i czerwieni. Czarny tusz zapewnia kontrast w środku obrazu i na jego przodzie. Świetny duży tatuaż.

Ten niewielki tatuaż ukazuje czarny zabytkowy samochód. Czarny tusz jest ożywiony pięknymi czerwonymi i pomarańczowymi odcieniami płomieni wychodzących z kół samochodu i z jego okien. Motyw ognia jest też na masce samochodu.

Ten czarno-biały tatuaż inspirowany wyścigami ukazuje auto wyścigowe w stylu retro na prędkościomierzu. Pięknie pomieszane odcienie czerni z najbardziej intensywnymi barwami na samochodzie i prędkościomierzu. Ładnie roztarty tusz sprawia wrażenie poświaty.



Świetny wybór na mniejsze lub średniej wielkości miejsca. Wzór ukazuje przednią połowę zabytkowego samochodu. Co ciekawe, pokazuje też silnik i inne jego części pod maską samochodu, naprawdę oryginalny wybór. Roztarcie tuszu na przodzie i mocno zaznaczone koła wyglądają świetnie, a dzięki cieniom samochód wygląda realistycznie. Idealny tatuaż z samochodem dla mężczyzn, którzy są prawdziwymi entuzjastami!

Ten pięknie wycieniowany czarno-biały tatuaż zawiera kolejny samochód retro, tym razem kabriolet. Otoczony ciemnym tłem samochód jest wytatuowany delikatną czernią z dokładnie narysowanym logo i lampami wyglądającymi, jakby świeciły.



Oto jeden z klasycznych czarno-białych tatuaży z samochodami dla mężczyzn, którzy kochają samochody i naturę. Ukazuje on europejski samochód z włączonymi światłami i drzewami w tle.

Ten duży, bardzo dokładnie zrobiony czarno-biały tatuaż ukazuje zabytkowy europejski samochód na drodze z drzewami w tle. Na pierwszym planie, lekko poniżej samochodu, znajduje się zegarek. Taki tatuaż jest idealny, jeśli szukasz czegoś co łączy europejskie samochody i wyścigi w kolorach czerni i bieli.

Ten czarno-biały tatuaż ukazuje samochód retro i lecący nad nim samolot. Wydaje się być z lat 20-30. Z auta unosi się dym. Stylowy wybór dla kochającego historię!



To coś dla Ciebie, jeśli kochasz samochody i tropiki! Ten stylowy czarno-biały tatuaż ukazuje samochód retro zaparkowany przy drodze z palmami i morzem w tle. Artystyczne cieniowanie tuszu nadaje realizmu.

Tatuaż idealny w mniejsze miejsca, najbardziej rzuca się w oczy bardzo dokładnie narysowany grill tego retro samochodu! Auto jest zaparkowane na stacji, koła samochodu są narysowane z największymi szczegółami, możesz dokładnie zobaczyć szczegóły opon. U dołu tatuażu rozmazany jest delikatnie czarny tusz, który nadaje głębi.