Serce – wzory tatuażu

Obecnie posiadanie tatuażu jest bardzo modne wśród wielu mężczyzn. Mimo, że każdy człowiek ma inne upodobania do tatuaży i różne przyczyny, dla których chce go mieć, jednak główne znaczenie tatuaży wciąż jest dla ludzi tajemnicą. Jest jednak dobra wiadomość – tatuażowi eksperci i projektanci znaleźli różne znaczenia tłumaczące poszczególne tatuaże.

Mimo, że dostępnych jest bardzo wiele różnych wzorów do wyboru, jednym z najpopularniejszym jest serce. Tatuaże w kształcie serca, mimo że wszystkie mają podobny kształt, różnią się od siebie przez specjalne cechy zaprezentowane na tatuażach. Oto najpopularniejsze tatuaże z sercem i ich znaczenia.

Tatuaże z celtyckim sercem
W czasach starożytnych, Celtowie byli znani ze swojej siły i jedności. Tatuaż z sercem celtyckim po prostu symbolizuje siłę i jedność. Człowiek z takim tatuażem może być osiłkiem lub po prostu kimś kochającym jedność. W przeciwieństwie do typowych tatuaży z sercem, celtyckie serce składa się z krzyży, węzłów i spiralek.

Tatuaż z kłódką i sercem
Tego typu tatuaże zwykle składają się z serca i kłódki. Symbolizuje to niekończącą się miłość i namiętność. Osoba, dla której został zrobiony jest jedyną osobą, która może otworzyć tę kłódkę.

Tatuaże z płonącym sercem
Tatuaż z płonącym sercem symbolizuje płonące uczucie – uczucie miłości. Osoba posiadająca taki tatuaż może być nazwana pasjonatem bardzo zakochanym w swojej drugiej połówce. Tatuaż zwykle jest rysowany jak normalne serce. Jedyną różnicą są płomienie występujące w górnej części tatuażu.

Tatuaże ze złamanym sercem
Tak jak wskazuje nazwa, tatuaż ze złamanym sercem po prostu symbolizuje złamane serce. Osoba z takim tatuażem prawdopodobnie przeszła trudny okres w życiu, np. przeżyła zerwanie z ukochaną osobą lub jej śmierć. Tatuaż wskazuje, że osoba, która go ma jest smutna.

Tatuaże ze skrzydlatym sercem
Tatuaż ze skrzydlatym sercem jest wytatuowanym sercem ze skrzydłami u boków. Tego typu tatuaże symbolizują wolność ducha. Ludzie z takimi tatuażami prawdopodobnie pozbyli się pewnych rzeczy, przez które nie mogli żyć pełnią życia. Prawdopodobnie mogło to być więzienie lub uzależnienie od narkotyków.

Tatuaże ze zszytym sercem
Tatuaż z zszytym sercem jest typem tatuażu, w którym na całym sercu lub jego części widoczne są szwy. Takie tatuaże symbolizują pewien rodzaj bólu, który przechodził człowiek w pewnym okresie życia. Tatuaż może też oznaczać proces leczenia duszy, który człowiek przechodzi przez ból zadany przez inną osobę.

Tatuaże z czarnym sercem
Czarny kolor symbolizuje ciemne doświadczenia z przeszłości bądź teraźniejszości. Tatuaż jest symbolem straty ukochanej osoby, tak samo jak tatuaże ze złamanym sercem. Żeby jaśniej pokazać swoją stratę, wiele ludzi do tatuaży z czarnym sercem dodaje skrzydła.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Jest to prosty tatuaż i dobry pomysł na mały tatuaż na nadgarstku bądź kostce. Tatuaż powinien być dobrze wycieniowany i powinien przypominać dzieciństwo. Tatuaż z sercem może reprezentować wszystko, jest unikalny.

Ten duży tatuaż jest idealny na plecy lub klatkę piersiową. Ma w sobie szczegóły, które porównują serce do butelki z gorącą wodą. Serce zawiera drut kolczasty, krwawi. Z drugiej strony, promienie w tle są pozytywne i pokazują cienie chmur i ognia. Słowa „Nie ma serca, Nie ma sztuki” pokazują jego przekaz.

Ten tatuaż jest narysowany w stylu komiksu. Jest świetny również przez humor, jaki przekazuje słowami „Dość żałosne”. Słowa są napisane na metalicznym banerze na sercu. Oczywiście, możesz wybrać swoje własne słowa, aby ten tatuaż był bardziej unikalny.Ten jaskrawy czerwony tatuaż przedstawia złamane serce. Przypomina kształtem ducha jedną stroną, która może być również odbierana jako zwykły cień. Technika kolorowania sprawia, że tatuaż wydaje się naprawdę narysowany, mimo że jest zwykłym tatuażem. Pomysł idący za nim też jest unikalny, ponieważ serce łamie się z boku, a nie na środku.

Tatuaż w kształcie serca inspirowanego etnicznością. Jest cały czarny z grubymi liniami i kropkami. Taki tatuaż jest idealny na nadgarstek, ramię, przedramię, a nawet nogę. Tatuaż nie jest do końca sercem, jest raczej cieniem serca, przez co jest bardzo symboliczny.Tatuaż w stylu graffiti ukazuje piracką flagę, w której czaszka zastąpiona jest złamanym sercem. Całość jest wykonana w żywych kolorach, jest świetnym pomysłem na tatuaż z sercem dla mężczyzny. Linie są intensywnie czarne, ale żółć i czerwień pięknie się ze sobą komponują. Nadaje to specjalnego efektu temu tatuażowi.

To czarne serce jest podarte i krwawi. Serce jest zszyte. Tatuaż jest bardzo pomysłowy, jest prawdziwą sztuką. Przez świetne cieniowanie tatuaż sprawia wrażenie trójwymiarowego. Świetny na każdą część ciała.

Ten prosty tatuaż na ramię niesie ze sobą przekaz. Słowa „Rzeczy zepsute należy naprawić” idą od ramienia do złamanego serca. Tatuaż jest tak stworzony, że te słowa są nitką, która zszywa złamane serce. Silny przekaz i świetny pomysł na tatuaż dla mężczyzny.Ten klasyczny tatuaż „Kocham mamę” ma w sobie coś specjalnego. Jest niby zwyczajnym sercem z napisem „Mama”. Mimo to, jeśli spojrzysz bliżej wyda Ci się on namalowany. Dzięki specjalnej technice ramię wygląda jak płótno dla farb olejnych.

Ten intrygujący czarno-biały tatuaż zawiera wiele detali. Serce jest jasnoczerwone, co je wyróżnia. Cieniowanie nadaje sercu, różom i koronie realizmu. Świetny pomysł na duży tatuaż na klatce piersiowej, plecach lub ramieniu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: