Serce – wzory tatuażu

Dłonie, które trzymają serce w tym tatuażu mogą mieć różne znaczenia. Najprawdopodobniej, ostrzega on przed tym, że osoba, która to nosi potrzebuje partnera, który zajmie się jego sercem z czułością. Może to też znaczyć, że serce jest już przez kogoś specjalnego chronione.

Ten tatuaż pokazuje serce na nodze mężczyzny. Może być to znakiem, że posiadacz będzie podążał za swoją miłością, gdziekolwiek ona pójdzie. Nie ma zbyt wielu wymyślnych szczegółów, po prostu symbol serca.

Oto kolejny tatuaż z sercem dla mężczyzny, który cechuje się klasycznym wzorem i głębokim znaczeniem. Strzały przecinające je mogą oznaczać namiętność. Prawdopodobnie jest to przezwyciężenie złamanego serca lub coś tego typu, a posiadacz świętuje zwycięstwo.Ten tatuaż cechuje się orłem, koroną i sercem przebitym strzałą. Symbolizuje to mieszankę mądrości, potęgi, przewagi i głębokiej namiętności. Czerwone serce ukazuje silną miłość posiadacza, zwłaszcza, jeśli tatuaż jest na klatce piersiowej.

Trzy strzały przecinające to czarne serce mogą symbolizować ból i złamane serce. Posiadacz tego tatuażu wyraża ból, który go spotkał przez miłość. Najprawdopodobniej w trzech różnych związkach. Cały tatuaż jest czarny.Ten tatuaż jest jednym z najbardziej unikalnych. Jest bardzo artystyczny, zawiera w sobie serce i maszynę znajdujące się pod skórą posiadacza. Mieszanina kolorów i wykonanie sprawiają, że jest on wspaniały.

Oto kolejny tatuaż z unikalnym wzorem. Kombinacja trzech pomarańczowych róży, czarnego serca i elementów folklorystycznych sprawia, że jest on niesamowity. Zajmuje on całą powierzchnię klatki piersiowej, od lewego ramienia do prawego.

Czerwony kwiat i serce na tym tatuażu nadają mu różnego znaczenia, zwłaszcza napisy. Napis Huśtaj Życie może znaczyć, że posiadacz żyje w wolności i spokoju bez martwienia się o nic, głównie dzięki złamanemu sercu.Ten facet jest szaleńczo zakochany i pokazuje swoje oddanie za pomocą tego tatuażu cechującego się sercem, który ma plaster. Może być znakiem wyleczonego serca i całkowitego oddania nowej miłości, która nastąpiła po zerwaniu.

Ten tatuaż również jest prosty, ale ma głębokie znaczenie. Różne odcienie niebieskiego i czerwonego z gołębiem symbolizują miłość i wolność, niezależnie od dzielących różnic.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: