Skorpion – wzory tatuażu

Duży skorpion wycieniowany w ciemnych i jasnych tonach leży po boku ciała. Jest w pozycji gotowej do ataku, a jego szczypce są gotowe złapać ofiarę i ukłuć żądłem w ogonie.

Ten skorpion wygląda niesamowicie przez piękne połączenie czarnych i szarych odcieni. Części ciała tego stawonoga są doskonale odwzorowane i delikatnie naszkicowane, przez co tatuaż jest idealną repliką tego zwierzęcia.

Ten tatuaż jest silny nie tylko przez to, że widać na nim skorpiona, ale też przez to jak został on odwzorowany. Głowa i usta tego stawonoga, jego nogi, szczypce i ogon są narysowane w kombinacji koloru brązowego i czarnego.

Ten skorpion znajdujący się po lewej stronie klatki piersiowej wygląda bardzo realistycznie, a jego nogi wydają się poruszać, a ogon zakręca się obok pleców. Tatuaż jest bardzo szczegółowo odwzorowany, każdy segment rzuca cień na skórę.

Ten tatuaż nie wzbudza strachu, a raczej podziw za swoją piękną formę. Ten włochaty skorpion ma symetryczne nogi, przerażającą głowę i bardzo długi ogon zakręcony na górze silnego ciała.

Zaraz pod szyją widzimy oko opatrzności umieszczone pomiędzy dwoma pentagramami i nad skorpionem, który ciągnie się aż do dolnych partii brzucha. Ogromny tatuaż ze skorpionem wygląda świetnie.

Gruby, solidny, brązowy zarys skorpiona jest zgodny z jego kształtem, który wygląda jak prześwietlenie, bo ukazuje w środku kości tego stawonoga. Czerwone barwy z niemal świecącymi zielonymi akcentami sprawiają duże wrażenie.

Jeden z najfajniejszych pomysłów na tatuaż ze skorpionem to ten, wykonany po boku dłoni. Osiem nóg tego stawonoga znajduje się po obu stronach, tak samo głowa, a jego długi ogon ciągnie się na dłoni z żądłem na końcu.

Skorpion jest zawsze gotowy siebie obronić i zaatakować używając swojego jadu. Ten wygląda bardzo realistycznie, bo był dokładnie odwzorowany zaraz pod karkiem. Widząc go, można dostać dreszczy ze strachu i podziwu jednocześnie.

Ten tatuaż znajdujący się po boku szyi przedstawia masywnego skorpiona z dużymi szczypcami, ośmioma nogami i posegmentowanym ciałem. Skorpion jest niesamowity, ale nie każdy dostrzega piękno w jego złożoności.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: