Słoń – wzory tatuażu

Ten zdumiewający tatuaż pełny zawiera słonia spoczywającego na zewnętrznym bicepsie. Słoń wypełniony jest zdumiewającym tuszowaniem w stylu asymetrycznej mandali. Ten tatuaż inspirowany henną to piękna kombinacja liniowania, kropkowania oraz elementów mandali kwiatowej.

Ten tatuaż w stylu American Traditional przedstawia słonia w stylu Old School. Słonica nosi nakrycie głowy dekorowane mandalą i zdobią ją serca, kwiaty i jasne kolory. Ma gęste rzęsy i jasnobłękitne oczy, i emanuje z niej delikatne piękno.

Ten tatuaż ze słoniem zawiera obraz dużej słoniowej głowy i kłów sięgający od szczytu barku do tuż ponad łokciem. Słoń tuszowany jest, jakby był naszkicowany na ramię ołówkiem. Jest pełen detali i liniowany, przez co sprawia wrażenie mądrego i ostrożnego.

Ten kropkowany tatuaż jest to wyobrażenie w liniach graficznych głowy słonia znajdującej się w okolicach wnętrza nadgarstka. Głowa słonia liniowana jest ciągłą, cienką, poszarpaną linią, a jej uszy wypełnione są fachowo wykonanym kropkowaniem. Jest to świetny tatuaż ze słoniem dla mężczyzn poszukujących czegoś nieco bardziej abstrakcyjnego.

Słoń jeżdżący na monocyklu rozciąga się wzdłuż boku ciała na tym tatuażu w stylu New School. Kruki na sznurkach przywiązane są do słonia, i machają skrzydłami nad jadącym słoniem. Poprzez dolną część monocyklu rozciąga się banner z napisem „Elevate” w gradientowej czcionce Gothic.

Ten tatuaż na łydkę zawiera realistycznie stylizowanego słonia. Słoń tuszowany jest na czarno-biało, i rozciąga się od tuż pod zewnętrzną stroną kolana do tuż nad kostką. Kawałek jest niezwykle szczegółowy i dobrze cieniowany, wywołując wrażenie tatuażu w stylu New School plus Illustrative.

Jest to świetny pomysł na tatuaż-rękaw dla facetów pragnących wkomponować słonia jako element ramienia. Ten tatuaż stanowi piękny element kropkowania, wypełnienia i cieniowania. Wirujące wzory w mandalę inspirowane henną pokrywają ramię z dodatkiem pięknie cieniowanej głowy słonia, której przenikliwe oczy spoglądają spod tuż poniżej wnętrza łokcia.

Ten orientalny tatuaż w stylu New School zawiera słonia udekorowanego kwiatami róży, chmurami, oraz elementami inspirowanymi henną. Za słoniem rozciągają się silne, lecz proste pociągnięcia pełne, które pomagają wybijać się całości rozciągającej się od łokcia po górną część barku.

Głowa słonia zajmuje centralną pozycję tego męskiego tatuażu. Słoń przedstawiony jest w stylu New School, a szczegóły są liniowane i cieniowane. Jego twarz okalają bannery z tekstem „Credi Nei Sogni” (Wierz w Swe Marzenia) pisanym ręcznie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: