Słoń – wzory tatuażu

Ten zdumiewający tatuaż surrealistyczny wykonany jest w oszałamiająco nakładających się liniach, przypominając coś ze szkicownika artysty. Głowa słonia rozciąga się od zewnętrznej części barku do łokcia, dekorowana gałązką kwiatów. Cienkie linie nakładają się w sposób tworzący urzekającą iluzję ruchu i sztuki.

Ten tatuaż w stylu New School zawiera głowę słonia rozciągającą się po górnej zewnętrznej stronie uda. Słonica trzyma bukiet kwiatów trąbą i nosi ozdobne aborygeńskie nakrycie głowy. Zdobią ją pióra i klejnoty.

Ten piękny element na ramię ciągnie się od zewnętrznej do wewnętrznej części ramienia i zawiera słonia pokrytego wykropkowaną mandalą. Obraz słonia spoczywa na kłębowisku różowych kwiatów i róż, z fachowym cieniowaniem wszystkich białym i niebieskim światłem.

Ten tatuaż w stylu American Traditional zawiera maleńką głowę słonia ozdobioną cyrkowym nakryciem głowy. Słoń macha trąbą pośród tradycyjnie stylizowanych gwiazd. Nakrycie głowy zawiera staranne wykropkowanie i cieniowanie przywołujące wzór w stylu mandali.

Ten element na całe plecy łączy style Illustrative i Surrealism tworząc tatuaż ze słoniem zdający się wznosić ze skóry w pomarańczowej, pastelowej plamie. Głowa słonia rozciąga się od barku do barku w niesamowicie szczegółowym stylu kolorów wodnych.

Jest to niesamowity tatuaż męski doskonale pasujący na ramieniu. Przedstawia słonia przywódcę wiodącego stado w jawny, lecz kolorowy sposób. Został fachowo zaprojektowany, wykorzystując idealny ton dla perfekcyjnego zwieńczenia.

Ten świetny tatuaż pokazuje ciągłość i jedność tego stada. Słoniątko jest tuż pośród słoniowych rodziców, wyraźne przedstawienie troski, jaką słonie otaczają swe młode. Pasuje idealnie na ramię.

Ten tatuaż ze słoniem na ramię jest wprost super kreatywny. Wykorzystuje kolor i teksturę w niesamowity sposób, a rzucający się w oczy kieł jest umieszczony w idealnej pozycji. Konieczność dla miłośników tatuaży 3d rozpoznających prawdziwe dzieła sztuki.

Ten tatuaż wielu będzie podziwiać. Autor nie marnował swych zdolności w wykorzystywaniu słoni i czerwonych róż do tworzenia zachęcającej kompozycji, za którą można by umrzeć. Jest to świetny pomysł na tatuaż dla mężczyzn.

Ten tatuaż ze słoniem to nie jest jakiś zwykły nudny słoniowy design. Jest starannie spleciony z zachęcających wzorów połączonych razem przez prawdziwych artystów. Dodaje bardzo potrzebnego zwrotu, którego brak w popularniejszych tatuażach.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: