Słoń – wzory tatuażu

Jest to kolejny świetny ozdobny tatuaż ręcznie stworzony, by uzyskać dzieło sztuki. Pochwalić się może wyrazistością i symetrią, które czasem trudno znaleźć w sztuce dekorowania ciała. To wspaniały element nawet na najmniejsze ramiona.

W żadnym innym przypadku kolory nie były wykorzystane tak dobrze w tworzeniu atrakcyjnej kompozycji. Ten tatuaż ze słoniem to uczta dla oczu. Emanuje blaskiem i kreatywnością w sposób wcześniej nie widziany. Kolory z pewnością dodają pompy kompozycji.

Co do tego tatuażu, cienie padają dokładnie tam gdzie trzeba. Ton kompozycji wygląda idealnie na tej kompozycji, a jeszcze bardziej interesująca jest realność, jaką tatuaż ukazuje. Nie jest nierealistycznie symetryczny, lecz przedstawiono odpowiednią ilość asymetrii.

Ze wszystkich pomysłów na męskie tatuaże, ten zapewne jest najtrudniej skomponować. Nie ma w nim nic jawnego, gdyż jest to kompozycja linii tworzących świetny słoniowy design elegancko umieszczony z tyłu barku.

Jest to schludna kompozycja kwiatowa kreatywnie rozciągająca się na dłoń. Pozwala użytkownikowi paradować w długim rękawie i nadal móc się chwalić kreatywną kompozycją tuszu. Kwiecisty koncept sprawi, że nie będzie Ci dość podziwiania.

Choć zdaje się być maleńki, ten tatuaż ze słoniem jest wprost idealny. Umieszczony w odpowiednim miejscu w pobliżu kostki i w odpowiednim rozmiarze, by właściciel mógł się nim chwalić nosząc szorty. Przy dużej parze butów żaden inny wygląd nie byłby równie elegancki jak ten.

Ta niezwykła kompozycja to świetny pomysł na tatuaż dla facetów kochających naturę. Sprawia uczucie, jakby się osobiście doświadczało podróży do krainy słoni. Jest to kolejna manifestacja tego, jak Matka Natura dała radę zadbać o istniejące stworzenia.

Jest to kolejny świetny pomysł na tatuaż ze słoniem dla mężczyzn, którzy są śmiali i dzicy. Idealna kompozycja dla nieustraszonych. Kolor czerwony to świetny dodatek i jasny znak, że tego słonia nic nie powstrzyma przed osiągnięciem tego, czego chce.

Jeśli kochasz kulturę azjatycką, oto tatuaż dla Ciebie. Słoń jest starannie upiększony klejnotami, tak jak w krajach azjatyckich. Jest to dobra reprezentacja wartości nadawanej tym wielkim, acz bardzo pomocnym zwierzętom.

Ten element odbierze mowę wprost każdemu. Kreatywność faktycznie nie ogranicza się do kolorów i kształtów wykorzystanych przez artystę, lecz zależy również od sposobu wykorzystania płótna. Jest to urzekający element, którym można szpanować w każdym stroju.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: