Słońce i księżyc – wzory tatuażu

Kratery na powierzchni księżyca są narysowane z największymi detalami składającymi się z czarnych linii, kropek i nieregularnych kształtów. Okrąg księżyca jest wzmocniony cieniowaniem i ciemnością galaktyki, tworząc jeden z najpiękniejszych tatuaży z księżycem.

Na nadgarstku znajduje się półksiężyc z długimi końcami i cieniami na każdej stronie, z wykonturowanym nosem i ustami należącymi do przedstawianej twarzy. Na powierzchni są kwiaty w miejscu, gdzie powinien być policzek. Ramkę tworzą kwiaty bez liści.

Piękny świecący księżyc z twardą i ostrą tekturą sprawia wrażenie, że w nim jest wyryta twarz. Na górze, dole i po boku świecą trzy gwiazdki, a obok czubka nosa księżyca siedzi młoda kobieta ubrana klasycznie.

Zaraz powyżej wewnętrznej części łokcia znajduje się ten bardzo prosty i mały, ale nietypowy tatuaż z księżycem. Przedstawia astrologiczną naturę kilku błyszczących gwiazdek, chmur w ich otoczeniu i ciała z wody zaraz pod księżycem wypełnionym wieloma obrazami i szczegółami.

Ten tatuaż z księżycem jest wytatuowany w wewnętrznej części ramienia, bardzo blisko łokcia. Ciemność i jasność są zmieszane w idealny okrągły kształt księżyca w pełni. Idealna ilość kolorów sprawia, że obraz ukazuje to, co naprawdę można zobaczyć nocą na niebie.

Na klatce piersiowej blisko prawego ramienia znajduje się tatuaż z księżycem w pełni, który wydaje się wybuchać w żywych kolorach. Jest mały, ale robi ogromne wrażenie przez wybijające się odcienie czerni, pomarańczowego, czerwieni i żółci i wspaniały efekt akwareli.

Ten intrygujący szczegółami wzór pokazuje jeden z najfajniejszych tatuaży z księżycem dla mężczyzn. Wygląda na zrobiony ze srebra, jest piękny z wieloma kraterami i różnymi symbolami na księżycu. Artystyczność leży w idealnie okrągłym księżycu znajdującym się przy łokciu.

Pełne znaczenia słowa i cytaty, efekt akwareli i fantastyczne kolory sprawiają, że jest to jeden z najciekawszych tatuaży jakie widziałeś. Kształt półksiężyca jest podkreślony różnymi pięknymi kolorami, które mieszają się z piękną wiadomością, którą przekazuje ten tatuaż.

Ten tatuaż jest tak piękny, że odbiera dech w piersi. Kobieta siedząca pod światłem księżyca i księżyc odbijający się w wodzie. Drzewa przy linii brzegowej i piękne świecące gwiazdki podświetlające wieczorne niebo.

Pomyśl życzenie, gdy zobaczysz ten piękny tatuaż dla mężczyzny ze spadającą gwiazdką wśród ciemności galaktyki, daleko stąd. Gwiazdka mieni się dopełniając wizerunek ogromnego księżyca w pełni, który jest w odcieniu eleganckiej, czystej bieli na niebieskim niebie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: