Słońce i księżyc – wzory tatuażu

Gorętszy od słońca! Ten piękny tatuaż znajdujący się w górnej części ramienia cechuje się solidnym, czarnym tuszem i idealnie okrągłym kształtem. Jest wypełniony żywym kolorem, a krótkie i długie promienie są idealnie symetryczne.

Kolory czerwony i niebieski stwarzają idealną kombinację do przedstawienia słońca. Tatuaż znajdujący się na kostce wygląda jak księżyc z czarnym odcieniem, a promienie rozchodzące się w różnych kierunkach pochodzą od słońca. Całość przypomina nieco yin i yang lub połączenie ognia i wody.

Miłość aż przebija się przez ten tatuaż ze słońcem, na którym widnieją dwa imiona kochanków. Czarny okrąg formuje wnętrze słońca i emitowane są duże i małe, krótkie i długie, cienkie i grube promienie.

Na środku pleców widnieje ten piękny rysunek ze słońcem wypełniony czernią i bielą. Kontrast między ciemnością i jasnością wygląda idealnie, całość jest bardzo przyjemna dla oka dzięki pięknym promieniom otaczającym okrąg.

Ten tatuaż jest realistyczny i przyciągający wzrok, przedstawia słonce oddające ciepło swoim pięknym wyglądem. Czerń, bogata tekstura i piękny błysk nadają mu niesamowitości. Długie i krótkie promienie dodają jasności tatuażowi.

Ten tatuaż-rękaw dla mężczyzn jest prawdziwym dziełem sztuki. Centrum słońca jest proste i solidne, ale im bliżej zewnętrznej granicy, tym więcej niesamowitych wzorów i kształtów. Delikatne i eleganckie czarne promienie nadają mu majestatyczności.

Niesamowite dzieło sztuki wypełnione tajemniczą naturą księżyca i słońca. Symbolika tatuażu z wieloma wzorami i kształtami sprawia, że to słońce jest niesamowite. Środek tworzą odcienie niebieskiego, czerni i bieli, a cała reszta jest w kolorach czerwieni, pomarańczowego i żółci.

Śmieszne i trochę dziwne wschodzące słońce ukazuje złośliwą twarz, szczerzącą zęby i pokazującą język. Promienie są falujące i nieregularne. Cały tatuaż jest żywy i bardzo atrakcyjny.

Ten tatuaż ze słońcem jest wykonany bardzo dokładnie, jest zarazem tradycyjny, ale z elementami azteckimi. Słońce posiada twarz wyglądającą jak bóg słońca, przez co tatuaż jest silny w swoim przesłaniu.

Ten tatuaż w pewny sposób pokazuje siły natury z wielkim słońcem i mądrą twarzą na górnej części ramienia. Wydaje z siebie ciepło jak ogień, a wokół znajdują się duże, ciemne chmury, na których znajduje się coś, co przypomina małego smoka.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: