Sowa – wzory tatuażu

Z różnymi wzorami i kropkami ułożonymi w konkretny sposób, jest to ekstremalnie efektywna graficzna reprezentacja tajemniczego stworzenia. Brak kolorów mistrzowsko rekompensuje wyśmienicie osiągnięty kontrast między czernią i bielą, czynią ten design jednym z najlepszych pomysłów na tatuaż.

W tym czarno-szarym tatuażu większość osiągnięta została przy pomocy linii. Tym narzędziem osiągnięto teksturę piór, lecz także gałęzi na której siedzi sowa. Duża liczba kropek ożywia tego uroczo wyglądającego ptaka.

Czarno-szara technika wydobywa jaskrawość tego małego leśnego stworzenia, co osiągnięto dzięki porządnej robocie przy cieniowaniu. Ptak zdaje się emanować blaskiem, dzięki łagodnemu wykończeniu, a eteryczna jakość gałęzi dopełnia atmosferę świata snu.

Jest to fantastyczny męski tatuaż z sową, ponieważ reprezentuje sowy w zupełnie nowym świetle. Wykonany jest w czerni i szarości, z niebieskimi detalami, ale efekt jest metaliczny, w celu przypominania ostrza, lecz głęboko niebieski środek przypomina nam, że najpotężniejszą bronią wojownika jest jednak jego serce.

Ta ekstremalnie kolorowa reprezentacja sowy utożsamia sowę z Dia de los Muertos (Dzień Umarłych), świętem celebrującym podróż duchową tych, którzy zmarli. Dlatego też sowie towarzyszy czarny welon i diamentowe łzy, a trzyma ona cukrową czaszkę.

Ta pulchna sowa to bardzo przekonujący przykład tatuaży z sowami dzięki użytej technice. Rysunek składa się jedynie z kilku efektownych linii, lecz podniesiono to na wyższy poziom dzięki beztroskiemu dodaniu błękitu i fioletu, w towarzystwie czerwonych kwiatów wykonanych w ten sam sposób.

Ta konkretna czarno-szara sowa jest bardzo odróżnialna dzięki znacznie wyróżniającej się czerni. Sporo jest też manipulacji kropkami i liniami, zwłaszcza w okolicach głowy, a mimo to jest to realistyczny obraz.

W tym designie, sowa praktycznie ożywa i odlatuje ze skóry. Jest to ekstremalnie zajmujące przedstawienie idealnie uchwyconego momentu, a czerwone podkreślenia tylko dodają ekspresywności, przez co sowa wydaje się niemal mordercza.

Jest to wyjątkowo realistyczne czarno-szare wyobrażenie sowy, poczynając od połyskujących oczu i długiego dzioba, aż po bogatą strukturę piór. Cieniowanie wyciśnięte jest na maksa w efekcie rozmycia, przez co sowa zdaje się wyłaniać z powierzchni skóry.

Jeśli chodzi o realistyczną reprezentację, lepiej niż tutaj pewnie już być nie może. Wyjątkowa tekstura piór sprawia wrażenie jakby można ją było dotknąć, a bursztynowe oczy wpatrują się w Ciebie, robiąc sobie ten tatuaż praktycznie sprawiasz sobie nowego zwierzaka.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: