Sowa – wzory tatuażu

Wszelkie złożone ozdoby tego designu nadają mu niemal barokowy wygląd. Czerń i szarość nie mogą zawieść, gdy są przeplatane niebieskimi detalami, a w tym przypadku mamy głęboko niebieskie oczy wyróżniające się od reszty obrazu.

Ta ekstremalnie stylizowana i kolorowa sowa zdaje się pochodzić z całkowicie wyimaginowanego świata. Róż i zieleń dodają jej dziwaczności, a jej pióra uzyskano przy pomocy posortowanych różowawych dysków, a mądrość w jej oczach wzmacniają figlarne linie.

Wrażenie rzeczywistości uzyskano w tej konkretnej sowie na wiele sposobów, w tym ekspresyjne cieniowanie w czerni i szarości, realistyczny wygląd gałęzi i liści pod spodem, oraz ciemne, mgliste tło, nadające obrazowi ponurą atmosferę.

Ten design w pełni wykorzystuje graficzną reprezentację przy pomocy linii i czarnego tuszu. Pozory prostoty skrywają dosyć złożoną strukturę trójkątów, a te dokładne lecz enigmatyczne figury są tym, co wyróżnia ten tatuaż spośród innych.

Kolejny tatuaż w hołdzie Dia de los Muertos wykonany w czerni i szarości, i chociaż kolory są najbardziej widoczną cechą święta, ten design nadrabia brak kolorów szczegółowymi oczami sowy, czaszką, a nawet różami dookoła.

Ten tatuaż pozwala najcichszemu łowcy na świecie rozłożyć skrzydła na twojej piersi i ramieniu. Przedstawiając odporność i determinację, tuszowany jest w cieniowanych tonach czerni, formując jasny kontrast z nagą skórą dookoła.

Ten kolorowy tatuaż z sową stanowi uosobienie męskości, przedstawiając świdrujące spojrzenie groźnego ptaka. Podczas gdy zielony odcień oczu wpatrywać się będzie w Twoją duszę, uderzająco niebieski dziób przedstawia bezlitosną i potężną determinację.

Kto powiedział, że faceci nie mogą być uroczy? Ta uroczo komiksowa sowa jest jasno pokolorowana dla optymalnego uroku estetycznego. Przedstawia mądrą, wszechwiedzącą naturę ptaka, nawet gdy dziecięce oczka się rozglądają. Kombinacja kolorów tylko potęguje jej czarujący urok!

Tatuaż przedstawia maleńką sowę zerkającą w bok wykonaną w łagodny sposób w stylu kolorów wodnych. Ciepłe odcienie mieszają się ze sobą, łagodnie przedstawiając pióra. Dominującymi kolorami są indygo, fiolet oraz cynober, nadając tatuażowi naturalny klimat.

Jest to jeden z najbardziej wyjątkowych pomysłów na męski tatuaż z sową w czarnym tuszu. Połącz je razem, a będą jak puzzle tworzące pełne serce. Design gwarantuje jednak, że nie wygląda niekompletnie nawet gdy oglądane są pojedynczo.

Oto kolejny świetny męski tatuaż z sową. Mądry ptak wpatruje się w Ciebie, podczas gdy jego matowe odcienie brązu tworzą piękny kontrast ze skórą. Podczas gdy tatuaż skupia się na twarzy, ciało się rozmywa, przyciągając uwagę do oczu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: