Sowa – wzory tatuażu

Jeśli szukasz tatuaży z sową dla facetów, to może być to. Pomimo uroczego i puchatego wyglądu, ostre szpony trzymają się gałęzi. Tatuaż przedstawia naturalnie spostrzegawczą przyrodę i jest wykonany w całości z brązu z plamkami zieleni.

Nie ma nic bardziej zabójczego niż sowa, a ten dziki tatuaż na pierś w czarnym tuszu idealnie to przedstawia. Z księżycem w tle, świdrujące oczy wpatrują się w Ciebie, a same pióra mieszają się z czernią.

Sów nie zawsze trzeba przedstawiać w groźny sposób. Dlatego też te kolorowe i artystyczne przedstawienie mistrza łowów to genialny pomysł na męski tatuaż. Kontrastujące plamy kolorów oraz szkicowe linie wyłapują esencję ptaka, przedstawiając jego mądrą i przebiegłą naturę.

Ten tatuaż z tyłu dłoni jest idealny dla lubiących popisywać się swoim tuszem. Wykonany w całości w odcieniach czerni, wyróżnia się dzięki zestawieniu z nagą skórą. Co więcej, sowa stanowi także świetny tatuaż dla facetów, przedstawiając silną, męską energię oraz odkrywczą naturę.

Idealnie dopasowany do spoglądającej wprzód twarzy, ten tatuaż na szyję z pewnością przyciągnie uwagę. Spoglądająca w bok sowa przedstawiona jest w przyciemnionych odcieniach brązu i czerni, podczas gdy przeszywające oczy tuszowane są w żółtej zieleni. Daje jej to penetrujące spojrzenie, przedstawiając mądrą i spostrzegawczą naturę potężnego ptaka.

Z księżycem w tle oraz matowymi szyszkami i liśćmi na przedzie, sowa siedzi cicho na gałęzi. Ten kolorowy tatuaż przedstawia cierpliwość i odporność ucieleśnione w jednym z najbardziej zabójczych drapieżników na świecie.

Sowy to istoty magiczne, i nic nie reprezentuje tego lepiej niż ten tatuaż z podkreśleniem chłodnych kolorów, gwieździstego tła oraz mglistych chmur przedstawiających wewnętrzną moc. Ptak jest kompletnie wyciszony, reprezentując spokój i mądrość.

Te stylistyczne przedstawienie sowy stworzono w różnych odcieniach zieleni z plamami lekkiego błękitu i żółci. Jako że ptak składa się w całości z liści, kwiatów i gałęzi, przedstawia on piękno, moc i mądrość świata natury.

Ktokolwiek powiedział, że trzeźwe kolory są bardziej męskie, nie mógł się bardziej mylić. Ten tatuaż na pierś przedstawia piękną gamę kolorów z ptakiem w pełnym locie. Trzecie oko jest konceptem zapożyczonym z mitologii hinduistycznej, przedstawiając ekstremalnie spostrzegawczą naturę, zdolną dostrzec to, czego inni nie potrafią.

Z twarzą w centrum uwagi, ten stylowy pomysł na tatuaż z sową jest idealny dla facetów. Oczy ukazują poczucie władzy i przekonanie, których wszyscy powinni się bać, podczas gdy niebieskie tło reprezentuje spokojną i opanowaną naturę – tworząc jedną z najgroźniejszych kombinacji na świecie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: