Stopa – wzory tatuażu

Liczba osób pokrywających swe stopy tatuażami wzrosła w ostatnich latach. Niektórzy mężczyźni wolą spore designy podczas gdy inni wolą małe designy. Większość tych tatuaży ma konkretne znaczenie. Nie wszyscy jednak robią sobie tatuaż dla jego głębokiego znaczenia, niektóre z męskich tatuaży na stopy po prostu się zdarzają. Jednym z powodów wzrostu liczby tatuaży na stopy może być łatwość ich ukrycia. To inaczej niż z tatuażami na twarz czy ramiona.

Popularność tatuaży na stopy wśród mężczyzn

Jeden z powodów, dla których zyskują popularność wśród mężczyzn jest odróżnianie mężczyzn od chłopców. Panuje ogólne przekonanie, że większość osób robiących sobie tatuaże na twarzy czy górnej części ciała jest też zwykle modna i beztroska. Tatuaż na łydce lub goleni ma jednak w sobie wyjątkową jakość.

Inny powód jest taki, że tatuaże te łatwiej ukryć. W rezultacie faceci mogą zrobić sobie tatuaż o pewnym znaczeniu bez wyglądania nie na miejscu w biurze. Dodatkowo nie ma w nich tyle miejsca na żałowanie. Nawet jeśli nie wyjdzie tak jak się spodziewaliśmy; nie trzeba się martwić ciągłą kompromitacją. Kolejnym powodem, dla którego wielu facetów woli te tatuaże jest to, że pomagają ukrywać blizny. Ma to miejsce zwłaszcza u mężczyzn, którzy byli na wojnie i mogą mieć blizny po walce na stopach. Tatuaże pomagają zakryć niedoskonałości pomagając jednocześnie czuć się i wyglądać świetnie.

Znaczenia tatuaży na stopach

Te tatuaże mają różne znaczenia. Na przykład, tatuaże celtyckie są popularne wśród facetów. Większość tatuaży celtyckich ma pętle i linie. Faceci czujący wyjątkową więź ze swą celtycką kulturą je stosują. Pomagają identyfikować się jako Irlandczyk. Większość irlandzkich facetów noszących tatuaże ma w nich jakiś symbol celtycki. Większość tych tatuaży reprezentuje wyjątkową więź z naturą. Dodatkowo, oznaczają też osobę będącą w harmonii ze sobą i z naturą.

Tatuaże ze słońcem są popularne jako męskie tatuaże na stopy. Za ich pomocą przedstawia się naturę. Pokrótce oddają hołd Matce Naturze za jej rolę w utrzymywaniu życia na Ziemi. Tatuaże ze słońcem mają zaletę występowania w wielu wyjątkowych wzorach. Kolejny częsty wzór tatuażu na stopach to miecz. Te tatuaże przedstawiają dzielność osoby. Ludzie je noszący ogłaszają, że rzadko się boją.

Tatuaże plemienne są popularną opcją dla facetów w każdym wieku. Przedstawiają różne znaczenia. Niektóre mogą przedstawiać jedność rodzinną lub pewien typ jedności z przyjaciółmi. Inna popularna opcja to tatuaże ze smokami. Smok to mityczna istota nie będąca ani dobra ani zła. Stosowane są one do przedstawienia harmonii w zależności od konkretnego tatuażu.

Podsumowanie
Męskie tatuaże na stopy naprawdę nabrały ostatnio rozpędu. Te pozytywne zjawisko powinno być popierane. To wyzwanie dla artystów z tej branży wymyślać lepsze designy dla tej posesji. Dla tych którzy zawsze pragnęli mieć tatuaż, zrobienie go sobie na nodze to byłby świetny pomysł.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Logo nietoperza w pełnej czerni pośród jasnożółtego tła jest zrobione tylko do połowy. Druga połowa nie jest od Batmana, lecz słynne logo z literą S oznaczające Supermana. Kto wygra, ze stopą ciągle w marszu i biegu, jeśli nie osobno bądź ciągle obok siebie?

Pac wrócił, a kto by pomyślał że koleżka będzie chrupał te małe kropki i owocowe przysmaki na twych własnych dwóch stopach? Wygląd klasycznego labiryntu wyrysowany jest na każdej stopie, na której pac-man próbuje uciec duchom, lecz jak zje wielką kulkę to z pewnością oczy im wyjdą z orbit!

Młodzieniec stoi na prawej stopie, podczas gdy mała dziewczynka stoi na lewej. Patrzą w przeciwnych kierunkach, lecz nadal mają kontakt poprzez zabawkowy telefon sznurkowy przy uszach. Tradycyjny wygląd postaci tworzy stylowy, ponadczasowy pomysł na tatuaż na stopę.

Nie ma góry dość wysokiej by powstrzymać Cię przed zrobieniem sobie tego tatuażu na stopie! Trzy wielkie góry spoczywają na boku stopy, w czarno-białym acz godnym uwagi tuszu, z widocznym szczytem każdej piętrzącej się góry.

Mocny tatuaż zarówno w kwestii uderzającego wyglądu i podkładu kotwicy, z każdą połówką na jednej ze stóp. Po połączeniu w jedno, sznur przechodzący przez oko owija ciasno nogi, tak zuchwale jak czerń tuszu.

Piękna katastrofa oznaczać może wiele rzeczy na poziomie osobistym, dotycząc związku, bądź po prostu gdy uwielbia się hit Kelly Clarkson. Jedno jest pewne, ten pomysł na tatuaż na stopę to dzieło sztuki z cytatem wypisanym wyśmienitym tekstem i latającymi wysoko ptakami.

Może być najprostszym Twoim pomysłem na tatuaż, lecz również najbardziej znaczącym jako dobre źródło inspiracji i wsparcia w powstaniu na nogi. Czyste i jasne pismo z tyłu kostek zachęcające Cię do Uwolnienia Siebie.

Sowy są tajemnicze i niemal mityczne w swym czarującym pięknie, jak widać na tych dwóch obrazach nocnych istot w formie tatuaży na stopy. Żeńska głowa ukazuje delikatne i drobne, lecz silne rysy, podczas gdy męska promieniuje wielką walecznością i mądrością nawet na pierwszy rzut oka.

Neo tradycyjny tatuaż na stopę w najlepszej formie, ten wzór przedstawia współczesne urozmaicenie do tradycyjnych stylów grubych linii i komiksowej jakości, surrealistycznego obrazu pełnego wyrazu i budzącej podziw pracy z twarzą kobiety odzianej w żeńską grację.

Tatuaże z żółwiem morskim są symboliczne i pełne celu, i nie da się zaprzeczyć że potrafią być najsłodsze! Te maleństwo wygląda wprost uroczo z okrągłymi oczami, radosną i niewinną minką, zielonym ciałem i brązową żółwią skorupą.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: