Stopa – wzory tatuażu

Ważka to fascynujący insekt, i wygląda majestatycznie jako tatuaż tuszowany na stopie z efektem kolorów wodnych. Wspaniałe kolory rozlane po jej rozpostartych skrzydełkach idealnie zlewają się z całą jej formą i falistymi konturami, pięknie rozciągniętymi na powierzchni skóry.

Mrok i światło osiągnęły właściwy balans na tym obrazku białej kościstej struktury twarzy otulonej ciemnością. Puste oczy i nos czaszki wyglądają bardziej solidnie z wyraźnymi elementami tego nieziemskiego męskiego tatuażu na stopę.

Pochwal się prawdziwym dziełem sztuki z tym superanckim tatuażem pokrywającym obie stopy. Każda połówka przedstawia zdumiewające dzieło z malowanymi twarzami istot wypełnionych różnymi wzorami, kształtami, żywymi kolorami, i ewidentną oryginalnością do ostatniego detalu.

Każdy kocha muzykę, i wprost nie można się oprzeć urokowi tego prostego acz pięknego, tudzież figlarnego czarnego tatuażu. Każda stopa ukazuje mały, lecz grubo, wyraźnie i jasno tuszowany symbol muzyczny delikatnie ilustrowany na boku kostki.

Prosty, komiksowy, uroczy, czysto czarno-biały, i z pewnością najfajniejszy i najbardziej czadowy tatuaż w historii! Sześć emblematów symbolizuje każdego z ulubionych bohaterów Avengers i spoczywa jeden obok drugiego, siła obok siły, i bohater obok bohatera, wzdłuż boku stopy.

Jeden z najbardziej unikatowych pomysłów na męski tatuaż to ten obraz ciągnący się od pięty i biegnący w górę nogi. Strzeliste sosny osiągają sporą wysokość biegnąc wzdłuż struktury ciała i tworząc kreatywne dzieło sztuki.

Nic nie jest równie urocze jak ta kwitnąca róża w tonach czerni, o delikatnych płatkach upakowanych obok siebie i pnączach ciągnących się po stopie. Nawet małe liście mają świetne detale, podczas gdy zagięte ciernie pną się dostojnie koło kostek.

Opaska w koraliki owija dolną część nogi, wieńcząc pętlę u boku stopy gdzie zwisa wielkie pióro. Każdy promień jest mocno tuszowany i ukazujący bogatą teksturę, podczas gdy frunące ptaki ożywiają obraz.

Jasność wielkiej czerwonej róży promienieje pośrodku stopy, wyrastając z pąku i wykręcając na zewnątrz w soczyście grubych płatkach. Krwistoczerwony płyn w tle rozpływa się koło nogi i wolno ścieka po palcach.

Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie siebie niż tym męskim tatuażem na stopę przedstawiającym inspirujący obraz i znaczący cytat. Pióro zgina się i skręca niesione wiatrem, podczas gdy małe czarne ptaki ulatują z jego czubka i wzbijają się w górę.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: