Stopa – wzory tatuażu

Klasyczna para Mario i Luigi wywróciła świat do góry nogami, stojąc na spodzie każdej stopy. Twój tłusty hydraulik i zielony wysoki koleś patrzą na siebie w trybie kontra, gotowi do walki w każdej chwili!

Złoto-żółta czaszka o pustych oczach, kościstej twarzy i zębach stoi obok wielkiej czerwonej róży. Jej delikatne płatki mają cienki obrys i wypełnienie lśniącymi odcieniami, dopełnione mocno szczegółowym liściem. Trzy metaliczne niebieskie gwiazdy rozrzucone są po ilustracji tatuażu.

Pięciolinia sunie płynnie po wierzchu stopy, lecz nie tak płynnie jak niesiona przez nią muzyka z kluczem wiolinowym na początku. Za nim następują różne rodzaje nut od boku kostki aż do okolic palców.

Tradycyjny wygląd ponurej czaszki unowocześniono niebieskim tuszem, świetnie ilustrując u boku nogi niczym malowidło o różnych cieniach i barwach. Piękno lilii na stopie upiększa obraz, tak jak żółto-pomarańczowe lśniące tony kwiatu.

Pójdź na całego i wyraź siebie tym tatuażem pokrywającym całą powierzchnię obu stóp ekstrawaganckim pismem. Cytat sam w sobie jest piękny, lecz odręczny styl, pociągnięcia, cienie, wygięcia i wytrawne linie tworzą bardziej atrakcyjny wzór tatuażu na stopę.

Ten tatuaż na stopę może się wydawać podstawowy, lecz smok ma silne znaczenie. Noszący może stosować wzór ze smokiem by symbolizować szczęście, duchowość, a nawet siłę. Te atrybuty może stosować noszący by go prowadziły w jego wędrówce przez życie.

Elegancja tego tatuażu leży w szacie graficznej i designie ryb na obu stopach. Zdają się tworzyć okrąg, mają też inne detale kwiatowe. Jest to wzór ryb Koi, które zwykle mają specjalne znaczenie.

Ten tatuaż zawiera czerwoną rybę Koi w jakichś wodnych falach. Ryba stanowi męskie wyrażenie miłości, a woda dodaje jej życia. Jest to świetny tatuaż na stopę dla facetów głęboko zakochanych.

Zielona żaba na zielonej roślinie ukazywać może odnowienie lub powodzenie podczas gdy kolor zielony dodaje życia do znaczenia tatuażu. Noszący zabiera tatuaż ze sobą, i korzysta z niego by stworzyć nowy początek gdziekolwiek nie pójdzie.

Ten tatuaż wyraźnie oznacza, że noszący ma spory szacunek do swego ojca. Kotwica symbolizuje bezpieczeństwo lub ochronę. Z drugiej strony, słowo TATA wygląda elegancko na kotwicy, wraz z liną oraz mieszanką kolorów.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: