Stopa – wzory tatuażu

Klucz na tym tatuażu otoczony jest czerwoną wstążką, mającą głębokie znaczenie. Klucz może służyć symbolizowaniu wolności bądź zdolności. Może to być klucz prowadzący noszącego przez życie i będący częścią niego.

Ten tatuaż ma głębokie poczucie sztuki, która ciągnie się od nóg aż do stóp. Zawiera nieco róż, geometryczne figury oraz strzałę. Wszystkie te symbole mają różne znaczenia, ale tatuaż jest genialny i przyciąga wzrok.

Aspekt artystyczny tego tatuażu czyni go wyjątkowym a także spektakularnym. Zdaje się to być zerwana skóra odsłaniająca łuski na stopie. Wykonanie tatuażu na stopie wymaga profesjonalizmu i wyższości. Nie jest związane z nim żadne specjalne znaczenie.

Jest to kolejny oszałamiający wzór tatuażu na stopę zdający się być zerwaną skórą odsłaniającą metaliczną szkieletową stopę pod spodem. Efekt 3D metalicznego szkieletu oraz zerwana skóra w kolorze krwi robią z tego coś poważnego.

Choć może się ten tatuaż wydawać prosty, posiada silne znaczenie. Termin ‘Kroczyć Wiarą’ jest po prostu łączony z chrześcijaństwem. Noszący praktycznie stosuje termin biblijny w swym życiu, i wygląda on świetnie wzdłuż boku stopy.

Jest to kolejny pomysł na tatuaż na stopę zawierający czaszkę, z dodatkiem kwiatów. Kwiaty dodają czaszce aspektu atrakcyjności. Czaszka ma nieco stylowych efektów 3D, dając całemu tatuażowi niesamowity wygląd.

Jest to jeden z tatuaży na stopę, które nie są dla wrażliwych. Zawiera stopę wyglądającą, jakby zdarto z niej skórę, odsłaniając układ szkieletowy i trochę krwi. Cały tatuaż wykonany został z precyzją.

Jest to wzór tatuażu zawierający atomy i elementy molekularne. Jest dla tych, którzy kochają naukę i pragną uczynić ją częścią swego życia gdziekolwiek nie pójdą. Tatuaż ma mniej detali i prostszy wzór.

Ten tatuaż ukazuje kawałek układanki wyjęty ze stopy, wyglądając jak noga pokryta niebieskimi łuskami. Może to być znak niekompletności, lub po prostu miłość do sztuki i kreatywności tatuażu.

Jest to również jeden z pomysłów na tatuaż o prostym designie z silnym znaczeniem. Tatuaż zawiera grupę gór wzdłuż boku stopy. Może to symbolizować triumf w każdej sytuacji, nawet wysokiej lub wielkiej jak góra.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: