Stopa – wzory tatuażu

Ten tatuaż zawiera czaszkę i kości na lewej stopie oraz oko w piramidzie na prawej. Może to być oko Horusa, lecz tatuaż ma znaczenie okultystyczne. Trzeba wyraźnie zrozumieć symbole przez ich wykorzystaniem.

Ta stopa zawiera klepsydrę, wykonaną z mieszanką kolorów. Czy koleś świadom jest czasu na każdym życiowym kroku, czy też po prostu uwielbia piękno i sztukę tatuażu, ten tatuaż jest oszałamiający.

Ten jest również pośród wyjątkowych pomysłów na tatuaż na stopę z motywem plemiennym. Ma ukryte znaczenie, należy więc pojąć co znaczy nim się wykorzysta jego wygląd. Mimo to, wygląda on również wyjątkowo i artystycznie.

Ten wzór tatuażu z gwiazdą podstawową ma stylowy efekt 3D, i wykonany został na każdej stopie. Gwiazda symbolizować może zwycięstwo lub nadzieję. Koleś ma gwiazdę na każdej stopie, aby miała zastosowanie na każdym jego kroku.

Pająk na tym tatuażu ma stylowy efekt 3D dający mu uroku. Może symbolizować szczęście, tajemniczość lub więź. Bez względu na znaczenie tatuażu, jest on elegancki i wyjątkowy. Zamiast wybierać zwykły tatuaż z siecią, możesz zdecydować się na ten wzór tatuażu.

Ten również należy do męskich tatuaży na stopę, stylowy i o silnym znaczeniu. Może być stosowany jako znak wytrzymałości, twardości lub ochrony. Bez względu na znaczenie, skorpion wygląda idealnie na boku stopy.

Szczegółowy aspekt tego tatuażu czyni go wyjątkowym i również przyciągającym wzrok. Pokrywa przednią część nogi i rozciąga się do stopy. Jest to bardziej geometryczny tatuaż, ma zatem ukryte znaczenie i symbolizm.

Ten tatuaż ma szczegółowy i super-stylowy wzór, i zdaje się również mieć ukryte znaczenie. Szkielet wygląda młodo, jest też ogon owijający się wokół boku stopy i z powrotem na górę. Jest to kolejny unikatowy pomysł na męski tatuaż na stopę.

Noszący ten tatuaż chciał przedstawić swe zamiłowanie do sztuki i kreatywności. Wygląda to, jakby cała stopa była szkieletem sięgającym stawu stopy i nogi. Ma jeden kolor, lecz jest unikatowy oraz przyciąga wzrok.

Jest to jeden z pomysłów na tatuaż dla mężczyzn lojalnych wobec swego stanu lub kraju. Zawiera głowę statui wolności ze stylowym efektem 3D. Wypełnia całą stopę, gwarantując przyciąganie uwagi każdego.anie uwagi każdego.