Strzała – wzory tatuażu

Ten tatuaż w czarnym tuszu przedstawia trzy strzały w łuku związane wstążką. Razem reprezentują siłę i determinację, przedstawiając ich zdolność do przebicia każdej bariery na swej drodze. Misterne cieniowanie jeszcze bardziej potęguje jego urok.

Mała grupka pięciu strzał na górnej części ramienia reprezentuje władzę i siłę – wartościowa cecha każdego mężczyzny. Co więcej, ten prosty tatuaż w czarnym tuszu na górną część ramienia można łatwo schować pod każdym rękawem, gwarantując idealne maniery w miejscu pracy.

Jeśli szukasz świetnych pomysłów na męski tatuaż, być może w końcu go znalazłeś. Ten tatuaż w czarnym tuszu to prosty wzór dla niechcących zbyt dużej ilości tuszu. Ukazuje dwie skrzyżowane strzały – symbol przyjaźni. Tak więc może to być idealny tatuaż do zrobienia sobie razem z kumplem!

Łuk i strzała przedstawiają kierunek, a także zdolność posuwania się w stronę celów i ambicji. Prosty wzór wygląda elegancko i wyrafinowanie u każdego faceta, podczas gdy czarne formy i genialny kontrast z kolorem skóry dodają uroku.

Dodając szczypt koloru, ten tatuaż przedstawia pięć strzał skierowanych w tym samym kierunku i jedną wycelowaną w ich stronę. Przedstawia to osobowość buntownika niebojącego się iść pod prąd społeczeństwa. W końcu czyż nie tylko ci myślący i działający poza ramami są w stanie naprawdę coś osiągnąć?

Jeśli szukasz krwawszych tatuaży, ten może być bardziej w Twoim stylu. Z kolorową strzałą przebijającą Ci skórę, wszędzie widać tu plamy krwi!

Ta pojedyncza czarna strzała na piersi przedstawia determinację i ambicję w życiu. Można ją łatwo ukryć na bardziej formalne okazje, a pomimo to prosty wzór jest elegancki na swój własny sposób!

Jeśli kochasz tatuaże na nadgarstek, lecz nie chcesz wybierać czegoś zbyt złożonego, popatrz na ten. Pojedyncza czarna strzała pokazuje Twoją ambicję i determinację w życiu, podczas gdy mały wzór nie będzie nie na miejscu nawet w bardziej formalnym otoczeniu!

Tutaj pięć strzał okrąża nadgarstek, tworząc wyjątkową reprezentację determinacji i siły. Choć tworzy ekscentryczną opaskę na nadgarstek, jest to również elegancki wzór w tuszu. Misterność każdej strzały dodaje tylko uroku.

Ten plemienny wzór strzały reprezentuje surową męskość w najlepszym wydaniu. Oznacza determinację i siłę, przedstawiając rychły sukces we wszystkich planach życiowych. Minimalistyczny czarny wzór gwarantuje również dużo bardziej ostry kontrast ze skórą.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: