Strzała – wzory tatuażu

Ten szczegółowy tatuaż na ramię pokazuje siłę strzały w całej swej glorii. Podczas gdy sama czarna strzała jest misternie zaprojektowana, kręgi i linie ją otaczające przedstawiają jej czystą moc.

Ten uroczy plemienny wzór strzały to prosta reprezentacja mocy determinacji. Podczas gdy zdefiniowane linie formują ostry kontrast ze skórą, wyróżniając tusz, to sam wzór z pewnością przyciągnie wzrok!

Kontrastując determinację z czasem, ten wyjątkowy i przyciągający wzrok wzór przedstawia ograniczenia czasu w osiąganiu pożądanych celów. Jest idealny dla pragnących zejść z ubitej ścieżki, gdyż symbolizuje tych mężczyzn nie bojących się przygody, by ukształtować własny los!

Ta piękna grupa pięciu strzał to jedna z najlepszych reprezentacji nieskrępowanej mocy współczesnego mężczyzny. Przedstawia siłę we wszystkich aspektach, emocjonalnych i fizycznych. Podczas gdy czarny tusz tworzy czysty kontrast ze skórą, to ten delikatny wzór nadaje mu urokliwej elegancji.

Ten prosty wzór jeszcze tylko upiększa odpowiednia doza błękitu. Sama strzała przedstawia determinację, podczas gdy prosta reprezentacja łuku reprezentuje instrument sukcesu. Cały wzór łączy się w całość tworząc elegancki tatuaż, idealny dla szukających świetnego tuszu!

Tatuaż wykonany jest na całej długości przedramienia. Widać, że strzałę wystrzelono już z łuku, gotową trafić w cel. Zawiera nieco pięknych piór na końcu i dosyć fajne złącza.

Tatuaż narysowany jest blisko męskiego nadgarstka. To po prostu strzała narysowana czarną, pogrubioną linią. Tatuaż zawiera również dwa kręgi narysowane przy pomocy linii łamanych. Grot jest linią kropkowaną w kształcie litery V. Ma też nieco ciekawych kształtów pośrodku.

Ten piękny tatuaż wykonany jest na przedniej górnej części ramienia. To bardzo prosty tatuaż zawierający strzałę rysowaną w cienkich liniach. Zawiera dwa kręgi przecinające się na jego środku.

Ten uderzający tatuaż wykonany jest na łydce. Jest mieszaniną różnych kształtów. Wygląda jak strzała o świetnym grocie i pierzastym ogonie. Są tu kręgi, gwiazda i przeplatające się linie uatrakcyjniające tatuaż.

Cóż za piękny tatuaż? Wykonany jest na wnętrzu przedramienia aż do górnej części ramienia. Zawiera piękny grot strzały i purpurowy ogon. Grot i ogon łączą pięknie wypisane cyfry i litery.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: