Strzała – wzory tatuażu

Ten tatuaż ze strzałą wykonany jest na całej zewnętrznej części przedramienia. Są tu dwie duże strzały związane sznurem ze złamaną strzałą. Tekstura sznura i strzał o pierzastych ogonach daje oszałamiający efekt.

Tatuaż wykonany jest poniżej pachy na męskiej klatce piersiowej. Jest to grupa trzech czarnych strzał skierowanych w dół. Promienie strzał obwiązane są sznurem, co ulepsza teksturę tatuażu.

Ten tatuaż to jeden z najpiękniejszych pomysłów na męski tatuaż. Wykonany jest na zewnętrznej części męskiego przedramienia. Jest to po prostu zwykła linia z pięknym grotem połączonym z małą kulką i kunsztownym ogonem.

Jest to modny tatuaż wykonany na zewnętrznej części przedramienia od łokcia w dół. Promień strzały jest szorstki, a w ogonie są mocno związane pióra. Grot nie jest ostry jak w większości strzał.

Tatuaż ten wykonany jest na wewnętrznej części przedramienia. Zawiera kolekcję kilku strzał przecinających się ze sobą, tworząc piękny wzór. Na przecięciu dostrzec można nieco kropek i innych fajnych kształtów.

Ten prosty tatuaż jest sprytnie narysowany na boku mostku stopy. Jest pośród najwspanialszych pomysłów na tatuaże z kreatywnymi strzałami. Ma uroczy ogon oraz czarny czubek z gładko zagiętym grotem.

Słynny tatuaż wykonany jest na zewnętrznej części przedramienia od łokcia do nadgarstka. Zawiera jedynie wygięte pogrubione linie sprawiające wrażenie strzały. Jasna linia przerwana jest jeden raz w pobliżu ogona.

Ten uroczy tatuaż wykonany jest na zewnętrznej części przedramienia. Biegnie od łokcia do nadgarstka. Jest to strzała z gładkim promieniem i pierzastym ogonem. Czubek to jedynie grot o gładkim kształcie.

Tatuaż ten wykonany jest na zewnętrznej stronie przedramienia, między łokciem a nadgarstkiem. To prosta, krótka strzała wskazująca na nadgarstek. Jej grot to prosty trójkąt, a ogon cieniowany jest kilkoma liniami.

Jest to wielki wielokolorowy tatuaż wykonany na męskich plecach. Zawiera wielokolorową strzałę z pierzastym ogonem i cieniem biegnącym wzdłuż górnej części pleców. Strzała zawiera też jakieś wstęgi.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: