Szyja – wzory tatuażu

Tatuaże na szyi dla mężczyzn są dość wyjątkowe, ponieważ można je zobaczyć nawet wtedy, gdy masz na sobie ubrania. Jest to jeden z głównych powodów, dla których większość ludzi nie chce tam tatuażu. Pomimo faktu, że tatuaże na szyi mogą wyglądać naprawdę fajnie, istnieje wiele miejsc, w których pracodawcy nie patrzą na nie przychylnie. Prawie nikt nie chce stracić swojej pracy z tego powodu, więc większość facetów i dziewczyn po prostu wybiera inną część swojego ciała, jeśli chodzi o tatuaże.

Jeśli jesteś wśród szczęśliwców, którzy nie muszą się o to martwić, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość: możesz zrobić wiele niesamowitych tatuażów na szyję. Opcje są prawie nieograniczone! Niezależnie od tego, czy chcesz mały lub wielki tatuaż na szyi, możesz wybierać spośród ogromnej ilości ekstra projektów. Większość kobiet decyduje się na kwiat, wstążkę lub różę na szyi, podczas gdy mężczyźni wolą skrzydła, zwierzęta lub jakiś abstrakcyjny kształt. Pamiętaj, że nie są to jedyne opcje: twoja wyobraźnia jest jedyną barierą pomiędzy tobą a twoimi tatuażami na szyi. Jeśli dobrze wybierzesz, nie tylko ty, ale większość twoich przyjaciół będzie zadziwiona i możesz przygotować się na otrzymywanie wielu chwalebnych słów od nich.

Zrobienie tatuażu na szyi boli bardziej?

To dość powszechne pytanie na temat tatuażu na szyi dla facetów. Szyja jest bardziej wrażliwą częścią ciała, więc nie jest zaskoczeniem, że wiele osób uważa, że trudniej jest zrobić na niej tatuaż. Oczywiście, ilość bólu zależy od salonu, do którego pójdziesz, a także od rozmiaru i kształtu tatuażu. Nie musisz się jednak martwić: nie boli to o wiele bardziej, więc nie powinno cię to powstrzymywać.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Tatuaż na szyi z uspokajającą małpą to miły sposób na pokazanie twojego poczucia humoru, twarz małpy wygląda nie inaczej, ale spokojnie, podczas gdy nosi czapkę, która mówi „zachowaj spokój”. Bardzo artystyczne i prawdziwe.

Słowo napisane na szyi to sposób na zapamiętywanie kogoś, pokazujący dumę w sobie – jeśli jest to twoje własne imię, może to być cecha charakteru, jak bycie nieustraszonym lub sposób identyfikacji z grupą.

Ten tatuaż symbolizuje przywództwo i odwagę. Czarna Pantera jest znana ze swojej siły i nieustraszonej natury. Budzi postrach i jest szanowana przez wielu z powodu jej nieprzewidywalnej natury. Zwróć uwagę na liści wokół niej, które reprezentują odwagę.

Kolorowe skrzydła, kwiat róży i piękna kobieta, wszystkie są symbolami piękna, ale za nimi są kolczaste łodygi róży i czaszka stanowiące prawdziwe życia. Za każdym pięknem leży cierpienie.

Kotwica zawsze była związana z marynarzami lub ludźmi, którzy robią coś w wodzie. Ten tatuaż ma kotwicę, harfę i lilię wodną, przedstawia miłość do morza i muzyki. Może to również oznaczać stabilność.

Symbol Ying-Yang, niebieski smok i skrzydło. Jest to symbolizm tajemnic życia i wyzwań, z którymi się spotykamy, to walka o sukces i nie poddawania się, dopóki nie dotrzemy na szczyt.

Gigantyczne nietoperze wylatujące z wieży kościoła. Interpretacja tego może się różnić, niektórzy ludzie wykorzystują go, aby pokazać swoją nieufność wobec religii, a zwłaszcza tych, którzy są liderami w kościele. Może to być tylko sztuka.

To połączenie tajemnicy, sztuki i ekspresji. Ludzka głowa z ustami jak smok jest oznaką niebezpieczeństwa, podczas gdy otoczenie jest zakurzone tajemnicą. Ten tatuaż jest równie przerażający, jak jest piękny.

Kwiat róży z cierniami na boku szyi jest symbolem rodziny DC, a po drugiej stronie szyi jest bardziej wyszukany tatuaż cierni. Ten tatuaż jest przeznaczony do identyfikacji.

Duży czerwony kwiat róży z liśćmi wokół niego. To może oznaczać miłość, wewnętrzne piękno, jak również sukces i szczęście w twoim życiu. Róże są piękne i każdy chciałby mieć różany tatuaż na szyi.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: