Szyja – wzory tatuażu

Ma twarz królika, zęby królika, ale zamiast uszu królika ma rogi i trochę łusek jak ryba. Jest to stworzenie mitologiczne i otacza je woda. Piękno i tajemnica.

Są to popularne tatuaże plemienne. Pochodzą z plemion, które tatuują swoich wojowników w Amazonii, jak również w częściach Australii i Nowej Zelandii. Są one również popularne w popkulturze, zwłaszcza wśród fanów rocka i heavy metalu.

Dłonie magika z ogniem na czubku jego dwóch palców. Jest to tatuaż dostosowany do ludzi, którzy wierzą w magię lub wykonują sztuczki magiczne. Fajne i ekscytujące. Skupia zainteresowanie ludzi i rozpoczyna rozmowy. Piękna sztuka.

Ten tatuaż zamienia całą szyję w dzieło sztuki. Istnieje wiele tatuaży zmienionych w jeden, jak mural. Jest kombinacją różnych kolorów z różnymi kwiatami i biedronką. Intrygujące.

Szara sowa jest mieszaniną ekspresji i sztuki. Tatuaż wygląda prawie jak żywy. Sowa jakby próbowała zastraszyć inne zwierzę. Może przedstawiać osobowość właściciela tatuażu.

Jest częścią kompletnego tatuażu ciała, który rozciąga się przez całą szyję, przechodząc do klatki piersiowej i niżej. Ten tatuaż zmienia całe ciało w płótno artysty z pięknym dziełem sztuki.

Czaszka wewnątrz róży jest obrazem połączenia piękna i nędzy. Może być używany do wyrażania charakteru osoby jako pięknej, ale śmiertelnej lub doświadczenia osoby w życiu, która ma zarówno dobre i złe chwile.

Mała kotwica na szyi jest zwykle związana z marynarzami lub żołnierzami. W przeszłości popularna wśród piratów, którzy lubili wyrażać swoją miłość do morza. Może to również symbolizować przywiązanie do życia.

Czerwona róża z przodu szyi i liście rozchodzące się ku bokom szyi. Jest to tatuaż artystyczny, który zawiera znaki plemienne, tworzące liście kwiatu. Może służyć do zobrazowania osobowości użytkownika.

Sowa zdaje się wyłaniać się z ramion. Oczy sowy są główną częścią tatuażu. Sowy są uważane za czujne i inteligentne, dzięki czemu ten tatuaż pokazuje tę stronę osobowości osoby noszącej tatuaż.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: