Szyja – wzory tatuażu

Jednooki orzeł z okiem po środku szyi spoglądający prosto z niej i skrzydłami rozwijającymi się w kierunku boków szyi. Ten tatuaż przedstawia orła jak cechy osoby noszącej go.

Ten tatuaż wyławia dziwne poczucie humoru posiadacza. Dwie szkielety zdają się walczyć z innym, który wyciąga kolejnego z rozcięcia w gardle i starając się pobić drugiego złamaną kończyną.

Znaki plemienne plemion wojennych Amazonii. Zazwyczaj były one umieszczane na twarzy, ale można je również umieścić na innych częściach ciała, aby podkreślić siłę i odwagę, a także dodać piękna ciału.

To dzieło sztuki. Wygląda jak sztylet, który został wepchnięty z jednej strony szyi, a wyszedł z drugiej. Z przodu są otwarte usta rekina z kotwicą.

Jest to tatuaż płaczącego Chrystusa z cierniami na głowie. Zapewne przypomina ból, jaki Chrystus przeżywał w dniu jego egzekucji. Może być głęboko religijny.

Z przodu kwiatu przewija się zwój liter, którego płatki tworzą pasma koloru. Z jednej strony kwiatu jest starożytna płonąca pochodnia. Zwój trzyma się na jednym końcu tej pochodni.

Czaszka skierowana do góry z otwartą szeroko szczęką. Obok jest duży staromodny klucz. Okrągły czubek klucza jest w miejscu, w którym byłoby ucho czaszki, trzpień rozciąga się poprzez szczękę i kawałek klucza wskazuje w górę. Cała scena jest otoczona dymem.

Głowa wielkiej rogatej sowy w ukazana ukośnie, z przodu z prawej strony. Usta sowy są rozciągnięte jakby krzyczała. Tylko prawe oko jest widoczne na tatuażu i ma kolor bursztynowożółty. Jej pióra są kropkowane na szarobrązowo. Mały obszar zielonego tła powyżej.

„Taylor” napisane w fantazyjnym ukośnym skrypcie. Od najniższego punktu pętli „y” zwisa pięcioogniowy łańcuch z zamkiem w kształcie serca na jego końcu. Szkielet ma dziurkę od klucza.

Wysokie i wąskie litery w fantazyjnym skrypcie z tyłu. Zarys czerwonych ust kobiety, jakby naciągniętych w pocałunku w połowie drogi między ramieniem a szczęką. Płomienie wychodzą spod ramienia pod usta.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: