Szyja – wzory tatuażu

Widok z boku na szaro-czarnego wilka / wilkołaka z długimi, ostrymi, żółtymi zębami obnażonymi i różowym językiem zwisającym z boku. Oczy są żółte, nie ma źrenic. Duża czerwona róża z łodygą i zielonymi liśćmi na szyi. Czerwone plamy przypominające krew wokół.

Wielka rogata sowa w widoku z boku. Duże oko jest żółte, z ogromną czarną źrenicą. Pióra mają wiele kolorów, rozmieszczonych w kręgach, z których każdy jest niebieski, czerwono-brązowy, biały i zielono-żółty, łącząc się bez problemu z okręgami po obu stronach.

Głowa warczącego tygrysa, obnażającego szczęki, na wprost. Sierść tygrysa jest pomarańczowa. Wnętrze ust nie jest zabarwione. Skrypt żydowski biegnie ponad głową tygrysa. Czarne paski tygrysa tworzą ramkę.

Duża gwiazda z grubą czarną obwódką. Wnętrze gwiazdy jest jasnozielone. Nad i po prawej stronie gwiazdy znajduje się liczba „13” z fantazyjnymi cyframi. Cyfry są kolorowe w poziome czarne i czerwone paski.

Duży orzeł, rozpościerający skrzydła, widziany przodem, z głową zwróconą w bok. Na górze znajdują się trzy warstwy upierzenia – biała i szara pozioma na górze. Pozostałe dwa są pionowo rozmieszczone i purpurowo-niebieskie z cieniami.

Klepsydra z piaskiem, który w połowie już przeleciał. Krawędzie szkła są jasnobrązowe. Wyciągnięte skrzydła za nią reprezentują fakt, że „czas leci”. Pod nią duży motyl z czterema skrzydłami i okrągłą konstrukcją tuż za głową.

Stylizowana szara czaszka ze strukturami podobnymi do płatka dookoła przerośniętych oczodołów. Szczęka jest zamknięta. Zwój z „Vida” powyżej i kolejny zwój z „Loca” poniżej. Pod nim leży czerwona róża, wielkości czaszki, z zielonymi liśćmi.

Szkielet sępa z wyciągniętymi pazurami wylatujący na obserwatora. Głowa jest lekko obrócona tak, że przerośnięty lewy oczodół znajduje się w centrum. Skrzydła sępa są w pełni opierzone. Pojedyncze pióro spada pod lewe skrzydło.

Prosty ptak pływający z rozpostartymi skrzydłami widziany z lewej strony i z góry. Jego oko jest wielkim wirem. Zwój z napisem „Tata” w fantazyjny, wąski skrypt biegnie pod nim pod nim. Światło i cień na jego plecach i skrzydłach dla efektu 3-D.

Szereg bazgrołów przypomina próby dziecka w sztuce. Symbol „Pokój” na szczycie z wewnętrznymi liniami biegnącymi przez krąg. Różne kształty geometryczne w czerni i bieli.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: