Szyja – wzory tatuażu

Kompozycja muzyczna. Taśma kasety z wyciągniętymi skrzydłami w środku. Klucze pod różnymi kątami w tle, aby pokazać odtwarzanie muzyki. Kręta pięciolinia po jednej stronie.

Małe dziecko, w sposób, w który było rysowane w dziecięcych książkach w latach 60 z ‚X’ na ustach. Dziecko leży wewnątrz dużego kwiatu z płatkami osłaniającymi go. Powyżej dziecka jest głowa psa z origami, płacząca rzewnymi łzami.

Duże, rozpostarte skrzydło z czterema warstwami brązowych piór widziane od dołu. Końcówki i krawędzie piór są zabarwione na niebiesko. Słowo „Błogosławiony” w dużym, bardzo fantazyjnym skrypcie biegnie poniżej skrzydła.

Zielona, rozpadająca się ręka z brakującymi kawałkami mięsa wyciągnięta, aby złapać okrągły obiekt z czerwonymi, żółtymi i zielonymi okręgami na jego powierzchni. Powyżej kolorowe muchy i skomplikowanie ubarwione motyle o różnej wielkości.

Czaszka widziana z perspektywy z góry z przodu. Duża, czerwona róża, większa niż czaszka spoczywa na koronie. Dwa niebieskie skrzydła rozciągają się z tyłu czaszki. Słowo „Joel” na zwoju poniżej. Efekt malowania akwarelą.

Tarcza zegara, ale bez wskazówek, tylko duże i małe linie wzdłuż okrągłej krawędzi wskazują minuty. W środku tarczy jest prosty czarny krzyż. Bardzo czysty, prosty projekt.

Duży, bardzo skomplikowany obraz róży z pięcioma warstwami płatków i czterema liśćmi pod spodem. Łodyga róży ciągnie się do dołu i ma kilka odcinków z liśćmi.

Gniewna kobra obnażająca kły widziana z boku z szarym językiem zakończonym rozwidleniem. Oczy świecą na czerwono. Górna część kaptura jest zielona z wzorem tuż za głową, a spód jest żółty. Duże czerwone jabłko leży po jej stronie z tyłu.

Niebiesko-brązowa i biała wielka rogata sowa widziana z przodu, z lewej strony. Sowa pochyla głowę na bok. Pomiędzy spoczywającymi skrzydłami ma ludzką czaszkę, która się śmieje.

Prostokątna głowa robota zbyt szeroka, aby jej trapezowy korpus był widoczny z przodu. Ciało ma symbol dużego, lewitującego rubinu. Wokół i za tą figurą są rozmieszczone czerwone i czarne symetryczne płomienie.