Tribal – wzory tatuażu

Podobnie jak większość facetów, ten ma elegancko zrobionego tribala na prawym ramieniu. Tatuaż zaczyna się od ramienia i rozciąga się do połowy dolnej części ręki. Wzór jest też całkiem pociągający.

To jest tribal dla gości, którzy chcą mieć go tylko dla siebie. Ten facet ma go w okolicy klatki piersiowej, może ma to znaczenie osobiste. Ponadto, może ma go tam specjalnie dla kogoś wyjątkowego.

Ten wzór tribala jest w kształcie księżyca i słońca. Tak prosto jak mogłoby się to wydawać, tatuaż niesie głębokie znaczenie. Facet ma go na plecach, ale wygląda z klasą, choć jest to prosty wzór.

Ten tatuaż ma dość pospolity wzór, ale wygląda nadal elegancko na ramieniu tego faceta. Sieć utworzona przez wzór sprawia, że jest bardzo atrakcyjny, co również może mieć unikalne znaczenie dla właściciela.

Ten wyróżnia się wśród wyjątkowych pomysłów na stylowego tribala. Nie posiada dużo wzorów, projektu, ale najprawdopodobniej ma jakąś silną symbolikę. Facet ma go na ramieniu, wygląda to niesamowicie.

Te tatuaże oznaczają, że kiedy umrzesz, światło będzie świeciło tam gdzie ty i oświetli miejsce w którym będziesz. Zauważ, że ten tribal wydaje się być śpiącą osobą (zmarłym) w tykwie, do której wdziera się światło. 

Pomysłem na ten tatuaż jest hasło „razem jesteśmy jednością”. Odnosi się on do kobiet i facetów subklanu lub klanu i nadchodzi wraz z zawarciem małżeństwa. Pokazuje również relacje pokrewieństwa między dwoma klanami i obrazuje ich więź.

Ten wzór tribala pokazuje tradycyjny wizerunek i ujawnia że jego właściciel osiągnął pewien status, stąd ułożenie jego rąk wszem i wobec. Jest zwykle używany po ważnym rytuale obrzezania lub innym rytuale przejścia.

Ten tribal dla facetów jest jak pobożny przewodnik, młodym wojownikom daje energię do osiągnięcia nadprzyrodzonych mocy, może do pokonania atakujących? Pomóc mają wskazówki przodków. Tatuaż został zaprojektowany w sposób, który symbolizuje powodzenie i obfitość, odpowiedzialne za sukces walki, koncentrację i zaangażowanie w pracę.

Tribale zawsze były charakterystyczne dla pewnych siebie ludzi. Ten wzór ukazuje Twoją pewność siebie i to, że naprawdę cenisz wartości rodowe i plemienne cechy kulturowe, a także cenisz wartość swojego ciała. Służy także jako ochrona przed urokami, oznacza twoją siłę i moc.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: