Wilk – wzory tatuażu

Tatuaże stały się ostatnio częścią stylu życia wielu osób. To dlatego, że istnieje spory zakres dostępnych tatuaży, spośród których można wybierać. Przy odrobinie kreatywności możesz mieć każdy tatuaż, jaki tylko możesz sobie zażyczyć. Tatuaże ze zwierzętami obecne były praktycznie najdłużej. Powszechnym wśród mężczyzn tatuażem ze zwierzęciem jest tatuaż z wilkiem.

Tatuażom z wilkiem przypisuje się wiele pozytywnych znaczeń. To dlatego, że wilki są bardzo interesującymi zwierzętami. Przedstawiają wiele wzorowych cech, które dla ludzi są interesujące, bo mogą się z nimi utożsamiać w jakiś sposób. Dla mężczyzny wilk może symbolizować władzę, rodzinę, siłę, ochronę, wolność, instynkt, przetrwanie i wiele więcej. A jaki jest lepszy sposób na pokazanie w co wierzysz, niż zrobienie sobie tatuażu przedstawiającego światu Twoje przekonania bez wspominania o nich słowem?

Tatuaże z wilkiem dostępne są w różnych rozmiarach, przez co można je sobie zrobić na różnych częściach ciała. Można je mieć w 3d, kolorach wodnych bądź rysunkach na plecach, barku, piersi, szyi, ramieniu, krzyżu, przedramieniu, nodze, udzie i wielu innych częściach ciała. Wśród różnych dostępnych designów tatuaży z wilkami wymienić można celtyckie designy tatuaży z wilkami, plemienne designy tatuaży z wilkami, tradycyjne designy warczących wilków, wilcze łapy i wiele innych. Wystarczy odrobina kreatywności, by znaleźć odpowiedni tatuaż z wilkiem.

Znaczenie tatuażu z wilkiem

Mężczyźni robią sobie tatuaż z wilkiem z różnych powodów. Niektórzy sądzą, że wilk przedstawia ich jako indywidualistę bądź część dużej grupy lub rodziny, inni szanują jego instynktowną naturę każącą im unikać konformizmu, inni utożsamiają się w z wilkiem gdyż jest ekstremalnie trudny do oswojenia, a innych po prostu przyciąga jego budowa. W końcu to piękne zwierzę.

Różne typy tatuaży z wilkami mają różne znaczenie. Należą do nich:

Tatuaże z białym wilkiem – Biały wilk to piękne zwierzę. W swym naturalnym otoczeniu wykorzystuje swe kolory do kamuflażu i stosuje to w polowaniu i unikaniu wykrycia w śnieżnym krajobrazie.

Tatuaże z czarnym wilkiem – Ludzie robiący sobie taki tatuaż próbują wydobyć swą buntowniczą i niesforną stronę. W ten sposób przekazują światu, kim są i o co im chodzi. Czarny wilk często stanowi mocny przekaz sam w sobie.

Tatuaże z samotnym wilkiem – reprezentują chęć osobnika do podążania samotnie przez życie. Są osoby, które praktycznie wszystko w życiu robią zupełnie samemu. Od pracy, przez wędrówki, jazdę na motorze po picie, zupełnie samemu. Dla nich byłby to idealny tatuaż.

Plemienne tatuaże z wilkiem – Faceci robiący sobie te tatuaże silnie wierzą w rodzinę, oddanie, lojalność oraz mądrość, i robią je sobie by reprezentować to wszystko.

Tatuaże z wyjącym wilkiem – Te tatuaże wyglądają świetnie i wypełnią Twój umysł myślami o tym, co czai się w ciemności, czekając by się wyłonić.

Tatuaże z wilkiem i księżycem – Przedstawiają obraz samotnego wilka uchwyconego w świetle księżyca.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Ten hiperrealistyczny i szczegółowy tatuaż na plecy wykonany jest w całości czarnym tuszem, tworząc wspaniały kontrast ze skórą. Ten prosty tatuaż reprezentować może przywództwo a także ochronę – gdyż wilk jest jednym z budzących największy strach łowców.

Ten artystyczny wilk wykonany jest przy pomocy konceptu rysunku cieniowanego. Zamiast wypełniać całą twarz detalami, tylko cień jest tuszowany czernią z plamami tuszu dookoła dla dodania dzikiego uroku. Pośrodku czerni, surowe pomarańczowe oczy wyróżniają się, sygnalizując poczucie niebezpieczeństwa i świadomości.

Wilki często kojarzone są z księżycem, zwłaszcza wilkołaki. Ten interesujący tatuaż przedstawia w starannych szczegółach wilka brązowego z głębokim, niebieskim niebem w tle. Księżyc na górze wieńczy dzieło.

Łącząc łapacz snów z wilkiem, ten pomysłowy tatuaż jest idealny dla kochających obydwa. Z lekko niebieskim tłem i wielkim piórem na dole, szary wilk się wyróżnia. Ale prawdziwym gwoździem programu są przeszywające zielone oczy zwierzęcia!

Kolejne połączenie łapacza snów z wilkiem, jest to cudowny obraz ochrony i bezpieczeństwa. Obydwa mają mocną konotację w wierzeniach indiańskich – podczas gdy jeden ma na celu zapewniać dobre sny, drugi jest symbolem lojalności, ochrony i przewodnictwa. Tatuaż tuszowany jest w całości czernią z mocno szczegółową głową wilka wychodzącą z obręczy łapacza snów. Duże i realistyczne pióra na dole zdają się powiewać na wietrze, dodając do obrazu królewskie powietrze.

Ten czarny geometryczny design to jeden z najlepszych pomysłów na męski tatuaż z wilkiem. Podczas gdy kombinacja figur geometrycznych nadaje mu artystyczny klimat, wewnętrzne cieniowanie nadaje również bardziej trójwymiarowy wygląd.

Ten realistyczny i szczegółowy tatuaż ramienny z wilkiem w czarnym tuszu gwarantuje przyciągać wzrok na każdym kroku. Poza wielką głową zwierzęcia spoglądającą na Ciebie w tle, widać też artystycznie przedstawionego wilka kroczącego przez jałową ziemię. Góry w tle tworzą idealną barierę, rozróżniając wielką twarz w tle od sylwetki na dole.

Chociaż wilki kręcą się wokół ochrony, lojalności i przewodnictwa, nie można zaprzeczyć, że są również jednym z najstraszliwszych postrachów nocy. Są całkowicie dzikie – a ten tatuaż obrazuje właśnie to. Z czerwonymi rozdarciami w skórze jakby odsłaniającymi wewnętrzne mięśnie, warcząca twarz wilka w czarnym tuszu bije niebezpieczeństwem.

Jeden z najlepszych pomysłów na męski tatuaż, ekstremalnie szczegółowa głowa wilka wykonana jest w całości czarnym tuszem. Staranną uwagę poświęcono każdemu kosmykowi futra. Choć zwierzę zdaje się być spokojne, to czuwa – przedstawiając przetrwanie, przewodnictwo i przywództwo. Tło jest nieostre, gwarantując że cała uwaga skierowana jest na dziką bestię.

Chociaż wilki kręcą się wokół przetrwania, dzikości i tym podobnych, plamy kolorów potrafią szybko rozluźnić ich bardziej ponure konotacje. Ten kolorowy tatuaż męski z wilkiem idealnie nadaje się na górną część ramienia i nadaje pogodniejszej atmosfery do ogólnie czysto poważnego zwierzęcia.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: