Wilk – wzory tatuażu

To jeden z najfajniejszych pomysłów na tatuaż, wykonany w całości z figur geometrycznych, jest to kolorowy design. Podczas gdy lis przedstawiony jest w typowym czerwonawym brązie i białym odcieniu, to właśnie czerwony kwiat na dole wraz ze złoto-różowym zbożem idealnie go otaczają. Ponadto, purpurowo-niebieskie tło również akcentuje stworzenie!

Te artystyczne przedstawienie wilka jest idealne dla każdego o kolorowym umyśle. Kolory tworzą piękne tło i podkreślają też majestatyczne futro straszliwej istoty. Co więcej, tworzą kontrast z nagą skórą, nadając bardziej realistyczny wygląd, czyniąc go jednym z najlepszych męskich tatuaży z wilkiem!

Ten wilk przedstawiony jest z pełnym księżycem w tle. Ten surowy i niebezpieczny tatuaż jest idealny dla każdego faceta pragnącego nieco superanckiego tuszu. Co więcej, wykonany całkowicie w czerni, wyróżnia się cudownie na skórze. A najlepsze jest to, że nie zajmuje też całych pleców, a jedynie górny róg!

Dziki, niebezpieczny i kompletnie zabójczy, ten tatuaż przedstawia wilka w całej swej chwale. Twarz o otwartej paszczy podkreśla mocno szczegółowe i ciemne futro, z tłem skomponowanym ze starannego kolażu kwiatów. Ten tatuaż na plecy w czarnym tuszu to najlepszy symbol przetrwania.

Na czarnym tle ten wilk budzi się do życia w szarym futrze. Gwarantuje to, że się on wyróżnia i przedstawiony jest krocząc cicho i ostrożnie. Jeden z najdzikszych drapieżników nocy – wyszedł na łowy, i stanowi idealny symbol wytrwałości.

Zielono-żółte tło akcentuje jedynie lśniące czarno-szare futro wilka. Jest to jeden z najlepszych pomysłów na tatuaż, gdyż przedstawia majestatyczną istotę patrzącą spokojnie zielono-żółtymi oczami, lecz nie naruszając swego wzroku, przedstawiając najwyższy poziom świadomości.

Gdy księżyc w pełni, wilkołaki się wyłaniają – a tutaj widać dwa z nich gotowe rozerwać się nawzajem na strzępy. Z żółtym księżycem wiszącym w tle, widać jak istoty jeżą sobie włosy na szyi. Oznacza to niebezpieczeństwo i przedstawia surową moc wilka.

Prosty, mały tatuaż na plecy, ten ekstremalnie szczegółowy design w czarnym tuszu jest idealny dla niektórych facetów. Formując świetny kontrast z nagą skórą, podkreśla również wilka.

Ten tatuaż może przyprawić o gęsią skórkę – z wilkiem czarnym jak noc warczącym na kogoś, kładąc łapy na głowie ludzkiego szkieletu. Wykonany czarnym tuszem, przedstawia scenę kompletnej dewastacji.

Kontrastując z czarnym gruntem, widok z góry na szarego wilka jest idealny na plecy. Dla lubiących ten pomysł może również przedstawiać parę czujnych oczu strzegących Cię od tyłu, aby zagwarantować absolutną ochronę!

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: