Wilk – wzory tatuażu

Przy większości uwagi skupionej na kuli futra będącej głową, oczy są całkowicie w czerni. Umieszczone na przedzie szarej powłoki futra, stają się też centrum uwagi, przedstawiając niekończącą się ostrożność.

Ten geometryczny design wilka wykonany jest w czarni i plamach czerwieni – najlepsza kombinacja kolorów. Są to te same kolory często aprobowane przez Drakulę, i genialnie się dopełniają wzajemnie. Służy to również podkreśleniu tego artystycznego tatuażu na ramię.

Kunsztowny design, profil wilka w czarnym tuszu przywodzi do życia pomarańczowy pysk i czerwony język. Czerwony kwiat na drugim końcu bilansuje kolory, tworząc fajny design tatuażu.

Poskręcane linie nadają mu wygląd nie z tego świata, podczas gdy wilk zdaje się być zaalarmowany. Z falami na dole oraz gałązką czerwonych kwiatów otaczającą jedną stronę zwierzęcia, biało-szary wilk już się skrada.

Biały i czarny wilk mogą stanowić kolejną reprezentację yin i yang. Idealnie podkreśla to ich kolista pozycja, w której jeden atakuje drugiego. Robi się z tego niesamowity męski tatuaż na ramię.

Rozciągając się przez przedramię, ten tatuaż przedstawia opanowanego wilka, który w jednej ze swych diabelskich dłoni dzierży półksiężyc. Dominację czerni i bieli w tatuażu przyćmiewa kolorowy środek, środek zdający się sugerować, że wilk obeznany jest ze wszelkimi tajemnicami, jakie skrywa Wszechświat.

Zwierzę niesławne dzięki swym zdolnościom drapieżczym, oto wilk w całej swej dzikości. Ich dziką naturę podkreśla las w tle – naturalne środowisko wilka. Oślepiająco tu przedstawiony, symbolizm wojownika połyskuje z żółtawych oczu wilka.

Czcząc je w formie totemów, rdzenni Amerykanie zawsze spoglądali na wilki z pewnym poczuciem respektu. Tatuaż dumnie wyglądającego wilka połączony z kilkoma piórami rdzennych Amerykanów ma na celu ożywić to poczucie.

Tatuaż wykonany w owalnym kształcie z zaledwie kilkoma poszarpanymi liniami wydaje się przedstawiać poczucie tęsknoty. Cała scena ma nastrój surrealizmu, gdyż zagięte drzewa w tle idealnie pasują do nastroju nadanego przez głowę wilka.

To tło robi całą różnicę. Brutalne odcienie zieleni i czerwieni, pięknie dopełniające się nawzajem, są w sprzeczności z opanowanym spojrzeniem wilka. Tatuaż przedstawia wilka opanowanego do granic, lecz szybko reagującego w razie zagrożenia.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: