Żebra – wzory tatuażu

Tatuaże na żebrach dla mężczyzn
Mimo, że tatuaże są znane od wieków, obecnie są tak popularne, jak nigdy. Są jednym z najlepszych sposobów komunikacji niewerbalnej oraz sztuką. Jednak żaden typ tatuażu nie jest tak indywidualny jak tatuaże na żebrach. Takie tatuaże są bardzo modne, bo są piękne i mają dobrą lokalizację.

Tatuaże na żebrach znajdują się, jak sama nazwa wskazuje, na klatce piersiowej. Powierzchnia klatki piersiowej jest idealnym miejscem na duże, złożone, kolorowe i dokładnie narysowane tatuaże. Nie ma wątpliwości, że klatka piersiowa jest też jednym z bardziej bolesnych miejsc, ale opłaca się, bo efekty są piękne.

Niezwykle wielu mężczyznom podobają się tatuaże na żebrach, są świetne, aby przekazać wiadomość lub dzieło sztuki. Poniżej dowiesz się o kilku różnych wzorach, które są bardzo popularne, a ich popularność nie zmaleje w najbliższych latach.

Tatuaże z wężem

Jedno jest pewne, tatuaże z wężem są bardzo męskie. Mogą mieć różne znaczenia, zarówno pozytywne jak i negatywne, ale zawsze są czymś, w co ich posiadacz wierzy. Węże na takich powierzchniach są bardzo szczegółowo wykonane, niezależnie od ich wizerunku. Popularność tatuaży z wężami ciągle rośnie i będzie rosła jeszcze przez wiele lat.

Tatuaże celtyckie

Tatuaże na żebrach to nie to samo bez tatuaży celtyckich. Celtowie w Europie stworzyli te piękne wzory. Przedstawiają one często węzły. Jak już wspomniano, powstały w Europie i są związane głęboko z wiarą chrześcijańską, więc ludzie które je posiadają często są wyznawcami tej wiary.

Tatuaże ze smokami

Tatuaże ze smokami, tak samo jak te z wężami, są popularne przez ich rozmiar, żywe kolory i wzory, z których się składają. One naprawdę potrzebują odpowiedniego płótna, jakim może być przestrzeń klatki piersiowej. Tatuaże ze smokami mają różne znaczenia dla różnych ludzi, wszystkie są nieco inne, unikalne i często inspirujące. Najczęściej smoki symbolizują bunt, dominację i siłę.

Tatuaże z czaszkami

Oto kolejny fascynujący typ tatuażu na żebrach, który jest bardzo popularny i jego popularność wciąż rośnie. Zależnie od poglądów posiadacza, tatuaże z czaszkami mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne. Jest niezwykle wiele możliwych znaczeń takich tatuaży, dają do myślenia. Mogą symbolizować siłę, śmierć lub jej przezwyciężenie, ochronę i wznoszenie się z popiołów po trudnych czasach; to jest coś dla ludzi lubiących głębokie przemyślenia.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Oto unikalny i minimalistyczny tatuaż przedstawiający pięć sosen, które wyglądają bardzo ciekawie, bo są cienkie i wysokie, zajmują bok mężczyzny. Uroku dodają szczegółowe detale i długie pnie drzew, całość jest bardzo modna.

Ten tatuaż przedstawia pióro w stylu tribal, które przechodzi przez całą długość żeber. Na dole znajduje się kilka niezależnych wzorów które składają się na majestatyczne pióro z pięknym cieniowaniem. Artysta przekazał realizm w tym tatuażu przez grę światła i cienia.

Dość powszechny pomysł, który rzadko występuje z taką ilością szczegółów i emocji. Tatuaż ukazuje ryczącego lwa. Artysta posłużył się różnymi odcieniami i świetnym cieniowaniem, aby stworzyć surrealistyczny tatuaż lwa na żebrach, który jest unikalny i świetnie wygląda.

Anioły również są popularnym motywem tatuaży, ale ten jest czymś niezwykłym, jest arcydziełem przedstawiającym dwa anioły. Jeden z aniołów jest ukazany niżej, na ziemi, a drugi lata nad nim. Wszystko wygląda razem świetnie.

Kolejny tatuaż z aniołem, który tym razem wygląda nieco jak żołnierz przyklękający na jedno kolano. Dzieło sztuki z wieloma szczegółami robi ogromne wrażenie.

Ten tatuaż jest ogromnym obrazem składającym się z wielu mniejszych tatuaży. Największy ukazuje modlącą się dziewicę z gołębiami latającymi wokół niej i słowami „Believe” napisanymi kursywą. Przechodzi on w inne tatuaże na klatce piersiowej i ramionach.

Oto abstrakcyjny tatuaż, który został stworzony, aby wyglądać jak wiele rzeczy, ma być interesujący i unikalny. Wygląda jak chmura lub błyskawica, albo może dym.

Ten świetny tatuaż ukazuje posągi i statuy ze starożytnego Rzymu, wygląda świetnie i możliwe, że ma specjalne znaczenie, bo te figury symbolizują wiedzę, dobrobyt, naukę i politykę. Świetny tatuaż pasujący do wielu innych.

Dzieło sztuki przerobione na tatuaż, widnieje na nim ogród, w którym dziewica modli się z krucyfiksem w ręku, widać tam także promienie słońca ze słowem „truth” (prawda) napisanym kursywą.

Tatuaż przedstawia zegar i jego mechanizm. Zaraz nad zegarem są trzy pióra, które wydają się z niego wychodzić, to wszystko wygląda jak zmodyfikowany łapacz snów.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: