Żebra – wzory tatuażu

Unikalny tatuaż na żebrach, który jest minimalistyczny, ale wciąż bardzo fajny, obrazek przedstawiający niedźwiedzia jest w połowie biały i w połowie czarny. Może to symbolizować zdolność do adaptacji oraz naturę dualną.

Ten tatuaż przedstawia klasyczną kotwicę z łańcuchem, jest unikalny przez swoje cieniowanie. Wygląda nowocześnie, mimo że ma bardzo klasyczny koncept.

Kolejny klasyczny wzór tatuażu z kotwicą z liną. Jest zrobiony z prostym efektem cieniowania, przez co wygląda trójwymiarowo, a haczyki i kotwica są lekko zakrzywione i ostre, wygląda to trochę jak ogon diabła.

Ten tatuaż jest innowacyjną sztuką. Ukazuje dziewięć planet układu słonecznego. Każda z planet jest narysowana szczegółowo, razem z prawdziwą ilością księżyców czy kolorem. Świetny tatuaż na żebra.

Cudowne dzieło sztuki utworzone przy użyciu wielu żywych kolorów, to, co jest wytatuowane może być opisane jako krwawa rzeka z wodospadem i półżywą półmartwą czaszką sowy. Powyżej tatuażu znajduje się zdanie napisane po hiszpańsku.

Ten tatuaż cechuje się wieloma detalami. Jest smokiem, w pełni kolorowym, a artysta zdołał uchwycić najważniejsze elementy tej kreatury. Jeden z najmodniejszych wzorów na żebra, świetny pomysł.

Piękny tatuaż w stylu tribal ukazujący Feniksa w ogniu, artysta użył prostych kolorów, aby stworzyć minimalistyczne dzieło sztuki. Wygląda świetnie i może współgrać z innymi tatuażami.

Oto fragment wiele większego tatuażu, który pokrywa całą górną partię ciała. Motyw naturalnego ogrodu zaczyna się na ramionach i ciągnie się do żeber, aby wykończyć większe dzieło. Tatuaż na żebrach dla mężczyzn, którzy chcą czegoś, co będzie pasować do tych tatuaży, które już mają.

Surrealistyczne dzieło sztuki wytatuowane na ciele. Artysta stworzył spektakularny tatuaż przedstawiający głowę Indianki z łapaczem snów, poniżej który się z nią łączy. Kolory i efekt cieniowania sprawiają, że tatuaż jest naprawdę niesamowity.

Ten czarno-biały tatuaż ukazuje starożytną rybę koi, która wywodzi się z tradycji chińskiej. Artysta stworzył bardzo szczegółowy tatuaż, włącznie z liniami wody, które tworzą tło tatuażu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: