Żebra – wzory tatuażu

Ten tatuaż jest zabawny, ale ma znaczenie. Przedstawia proste postacie i napis „Why aren’t you having fun idiot?” („Dlaczego nie bawisz się głupku?”). Świetny tatuaż przypominający, że w życiu trzeba się bawić.

Sceniczne tatuaże na żebrach są ostatnio bardzo popularne. Oto tatuaż sceniczny przedstawiający wieżę po jednej stronie żeber, dwa gramofony w środku i kilka ptaszków po drugiej stronie.

Tatuaż przedstawia czaszkę wodza Indian, taki wzór jest dość popularny ostatnio, wielu ludzi tatuuje czaszki z nakryciami głowy wodzów Indian. Symbolizuje to przywództwo, moc i mądrość.

Oto bardzo szczegółowy tatuaż na żebrach przedstawiający całe trzewo ze zwisającym z niego łapaczem snów. Drzewo wygląda bardzo realistycznie i przedstawia emocje – spokój i ciszę. Wygląda cudownie zajmując całą długość żeber.

Dość popularny tatuaż, przedstawia porwaną skórę odkrywającą kostium spider-mana pod spodem. Tatuaż zawiera wiele szczegółów, nawet ma pająka wypełzającego z dziury. Porwana skóra wygląda realistycznie dzięki odpowiednim cieniom.

Słynny tatuaż z Korpusu Piechoty Morskiej USA przedstawiający nóż Bowie ze starą angielską czcionką i otoczeniem w odcieniach sepii. Ukazuje on logo USMC, globus, kotwicę i orła. Słowa Semper Fidelis są po łacinie i znaczą „Zawsze Wierny” lub „Zawsze Lojalny”.

Tatuaż z orłem na żebrach w odcieniach żółci, czerwieni, bieli i czerni. Orzeł patrzy na pępek właściciela i rozpościera skrzydła.

Elegancki chiński tatuaż z napisami „Han” napisanymi pionowo. Chińskie litery są napisane w najstarszym systemie świata i są znaczące dla historii. Honor jest w Chinach bardzo ważną wartością.

Geometryczny tatuaż z jastrzębiem z rozpostartymi skrzydłami w kolorystyce czarno-czerwonej. Ten unikalny wzór idealnie pasuje do symetrii trójkątnego zarysu. Zarys ten wystaje ponad orła i w lewym dolnym rogu pokazuje jednostki miary.

Tatuaż w stylu tribal i greckim zajmujący powierzchnię całego żebra od pach. Ukazuje geometrię hellenistyczną i psychodeliczne wzory. Cały wzór jest zamknięty w prostokącie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: