Żebra – wzory tatuażu

Pełna melancholii kobieta z zamkniętymi oczami z hawajskimi kwiatami ozdabiającymi jej piękną twarz. Tatuaż wykonany z zachowaniem szczegółów. Dodatkowo, ma on piękne realistyczne cieniowanie i ciekawy wzór w środku, gdzie jej zamknięte oko spotyka się z sercem mężczyzny.

Portret przedstawiający mężczyznę wyglądającego jak duch i czaszkę w bieli i czerni. Najbardziej szczegółowa jest twarz mężczyzny na górze, jego oczy i usta, a czaszka jest nieco zniszczona. Tatuaż rozciąga się na tors i plecy.

Ten tatuaż na żebrach przedstawia nietoperze na tle księżyca. Są całkowicie czarne, a księżyc jest ładnie wycieniowany z podkreśleniem kraterów. Idealny tatuaż dla nocnej sowy lub fana batmana.

Ten tatuaż cechuje się wróbelkiem wśród dwóch fioletowych róż z napisem „Gustafson” napisanym na banerze wychodzącym z ust wróbelka. Tatuaż jest w bardzo żywych kolorach i przyciąga uwagę.

Idealny tatuaż dla mężczyzny, który potrzebuje codziennej motywacji i dawki energii. Ukazuje tekst „Never Give Up” (Nigdy się nie poddawaj), powiedzenie popularne w obecnych czasach w wielu filmach i książkach. Tatuaż przedstawia założenie posiadacza, żeby mieć siłę, aby żyć.

Realistyczny tatuaż z liśćmi, listowiem i szyszkami wystającymi z niego. Listowie rozciąga się od pachy i pokazuje wiosnę, lato i jesień subtelnymi kolorami żółci i zieleni.

Tatuaż przedstawia dwie dramatyczne maski Szekspira, komedię i tragedię, a także tekst z piosenki Led Zeppelin „Good Times, Bad Times” w banerze. Ten tatuaż będzie świetny dla aktora lub nihilisty, aby dać upust emocjom. Będzie też świetny dla fanów zespołu Led Zeppelin.

Ten tatuaż ukazuje czaszkę otoczoną kwiatami i motylem wyglądającymi tropikalnie. Kwiaty i czaszka wyglądają na dbale narysowane, a kolory przyciągają uwagę. Niebieska barwa przyciąga wzrok do szczegółowo narysowanej czaszki.

Szczegółowo narysowany Anubis, przewodnik dusz. Tatuaż ukazuje starożytnego boga, który decydował o losie człowieka. Jego głębokie połączenie z życiem po śmierci i dynamiczny styl sprawiają, że tatuaż jest świetny dla fanów historii lub ludzi uduchowionych.

Ten tatuaż zawiera dwie metafory napisane w czcionkach Times New Roman i Italics. Mają one wielkie znaczenie dla posiadacza i są w miejscu, które będzie świetne dla każdego. Tekst jest czarny i można go przeczytać tylko z jednej strony.