Znaczące – wzory tatuażu

Niektóre dające do myślenia cytaty mogą być świetne jako tatuaże. Oto cytat mówiący „Inteligencja bez ambicji jest jak ptak bez skrzydeł”. Świetny tatuaż na przedramię, minimalistyczny dzięki swojej czcionce i z głębokim przesłaniem.

Często chcąc upamiętnić ukochane osoby, ludzie robią tatuaże na ciele, które dają im siłę i motywację. Tu artysta wytatuował słowa „Życie idzie dalej, z Tobą czy bez Ciebie”. Może to znaczyć, że ktoś ukochany odszedł od posiadacza, ale wciąż żyje w jego wspomnieniach. Pokazuje to też ogromną tęsknotę za straconą osobą.

Cytaty i powiedzenia pełne dumy są ostatnio popularnymi tatuażami. Oto słowa „Prędzej umrę niż padnę na kolana” wytatuowane po wewnętrznej stronie bicepsu. Artysta użył świetnie całej przestrzeni i zastosował piękną kursywę.

Gdy myślimy o pełnych znaczenia tatuażach dla mężczyzn, ten jest warty rozważenia. Zawiera dwa słowa wytatuowane na każdym z nadgarstków – Lojalność i Szczerość. Artysta nie użył żadnych kolorów, zachował minimalizm, bo taki tatuaż mówi sam za siebie.

Ludzie zwykle są dumni z bólu, który przezwyciężyli, a to świetny przykład. Tatuaż mówiący „Ból jest tymczasowy” jest wytatuowany na bicepsie. Artysta użył specjalnej techniki cieniowania, aby całość wyglądała jakby lśniła.

Nastolatkowie uwielbiają szalone tatuaże, które są intensywnym wyrażeniem emocji i wyróżniają się. Oto punkowy tatuaż ze słowami „Wolę, aby mnie nienawidzili za to, kim jestem, niż żeby mnie kochali za to, kim nie jestem”. Artysta zawarł typowy punkowy nastrój dodając plamy krwi, które nadają świetnego efektu i pasują do czcionki imitującej maszynę do pisania.

Ludzie kochają tatuaże, które ich inspirują i przypominają im cały czas o ich celach. Oto świetny przykład takiego tatuażu, gdzie artysta napisał „Kreatywność to pozwalanie sobie na błędy, sztuką jest wiedzieć, które zostawić”. Wygląda to świetnie przez połączenie czerni i bieli.

Cytaty z filmów i książek są świetnym pomysłem na tatuaż. Oto przykład, jakim jest tatuaż z cytatem z filmu mówiący „Jeśli chcesz wolności, przygotuj się na wojnę”. Artysta użył pasującej czcionki i umieścił mały pistolet w literze „W” w wyrazie wojna.

Niektóre tatuaże pełne znaczenia, są bardzo minimalistyczne, bo nie potrzebują dekoracji. Oto tatuaż na łydce mówiący „Podróż jest nagrodą”. Ten cytat sugeruje, że ludzie nie powinni mieć dużych oczekiwań, bo ich doświadczenia w życiu są nagrodą.

Dumne słowa są symbolem siły i niezależności, oto przykład ze słowami „Zrobione samemu, albo niezrobione wcale”. Ma to głębokie znaczenie i jest inspiracją dla ludzi, którzy przeszli przez ciężki okres w życiu, z którego wyszli silni.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: