Znaczące – wzory tatuażu

Oto krótka wiadomość, mądrze umieszczona na nadgarstku. Świetnie widoczna dzięki czcionce. Jest dla mężczyzn, którzy nie chcą przesadzonych tatuaży.

Tatuaże, które zachęcają do pozytywnego patrzenia na życie są świetne. Zauważ jak w słowie „positive” litera „t” jest przedłużona tak, że wygląda jak krzyż. Świetny wzór dla każdego.

Taki tatuaż może być interpretowany na wiele sposobów. Fale i symbole muzyczne mogą znaczyć, że muzyka jest życiem. Bijące serce zwykle jest reprezentowane przez takie fale. Wzór jest bardzo męski.

Większe słowa same w sobie wyrażają wiadomość. Kolejne przesłanie widać, gdy przeczytamy cały tekst. Tatuaż na ramieniu będzie idealny dla mężczyzn, którzy lubią trenować, bo podkreśli ich umięśnione ramiona.

Wiadomość brzmiąca „Wspiąłem się na drzewo, aby zobaczyć świat” jest kolejnym świetnym wzorem, który może mieć różne znaczenia. Symbolika jest bardzo silna i prowokuje myśli oraz nadaje głębszego znaczenia zdaniu.

Zawsze dobrze jest się uśmiechać. Działa to dobrze dla Twojej duszy i zdrowia. Tatuaż jest bardzo prosty, a wiadomość jest jasna. Uśmiechająca się buźka na końcu sprawia, że czytający poczuje się szczęśliwy, a przez swój minimalizm tatuaż jest idealny dla mężczyzn.

Oto bardzo silne zdanie i świetny pomysł na tatuaż. Jest mocno narysowany pogrubioną czcionką, mocno widoczny.

Jeśli kochasz muzykę, oto świetny tatuaż dla Ciebie. Symbolika muzyczna pomaga zrozumieć znaczenie. Świetny pomysł na zabawny tatuaż dla każdego mężczyzny.

Ten wzór może się wydawać frazesem, ale jest świetnym tatuażem. Napisane słowo jest pięknie dopełnione obrazem. Spodoba się każdemu mężczyźnie, który lubi tatuaże.

Na tym tatuażu nie jest nic napisane, ale wciąż ma on głębokie znaczenie. Wygląda dobrze na nadgarstku i może być interpretowany na wiele sposobów. Statek na morzu omija wiele niebezpieczeństw zanim dotrze do celu i może to symbolizować wiele aspektów w życiu. Świetny wybór dla wielu mężczyzn.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: