Tatuaż na palcu

1
554

Tatuaże zawsze były powszechne na ramionach, piersi, plecach, kostkach i nogach. Obecnie jednak mężczyźni robią sobie też tatuaże na palcach z różnych powodów. Od Ciebie zależy, czy chcesz tatuaż tylko na jednym palcu bądź na kilku. Z pięciu palców, środkowy i serdeczny są najpopularniejsze wśród mężczyzn.

Po pierwsze i najważniejsze, jeśli chcesz tatuaż łatwy do ukrycia bądź trudny do zauważenia, boki palców będą najlepszym miejscem. Pamiętaj, choć tatuaże są ‘czadowe’ gdy się jest młodym, dziesięć lat później, Twój przyszły pracodawca może ich nie pochwalać. Tak więc zrobienie sobie tatuażu na palec to bezpieczny wybór gdyż nie są łatwo widoczne i można je łatwo zakryć ubraniem. Są jednak tak małe, że można na nie nawet przymknąć oko i są fajnym sposobem na rozpoczęcie przygody z tatuażami.

Popularne tatuaże dla par

Poza tatuażami na bokach palców, są też męskie tatuaże na palec w okolicach knykci, zasłaniając część lub cały palec. Tatuaże na palce mają różne rozmiary, symbole i typografie. Są również popularne wśród par, gdyż mają designy pierścionka w zamian pierścionka zaręczynowego. Mogą też sobie zrobić podobne designy na palcach by okazać swoją więź, miłość i czułość.

Istnieją tatuaże na palce z mieczem bądź nożem średniowiecznym, które mężczyźni lubią nosić. Do przykładów należą łuki, strzały i miecze przedstawiające ich zamiłowanie do przygody i wieków średnich. Inne popularne designy tatuaży na palce to designy celtyckie bądź czaszki.

Inspirujące tatuaże na palce

Niektórzy faceci noszą cytaty mówiące o ich osobowości jako tatuaż na palce. Mogą one również dodawać motywacji pomagającej każdego dnia. Popularne cytaty na palce to ‘Nadzieja’ i ‘Nie poddawaj się’.

Tatuaże z wąsem to popularne męskie tatuaże na palec. Pozwalają robić śmieszne pozy oraz są fajnym pomysłem na zabawianie przyjaciół. Tatuaże z pierścieniem to szczególnie popularne tatuaże na palec gdyż wyglądają jak prawdziwe pierścienie, a nie trzeba się martwić że się zgubią lub zostaną skradzione. Pomagają również przypominać o wyjątkowej osobie, zdarzeniu, miejscu bądź czymś co spotkało ich w życiu.

Budda to kolejny popularny tatuaż na palce gdyż oznacza obecność pozytywnej mocy w swym życiu. Niektórzy faceci mają imię żony wypisane na palcu serdecznym, oznaczając ich miłość i oddanie dla niej i ich związku.

Najlepsze kolory tatuaży na palce

Czarny lub ciemnoniebieski to lepsze kolory. Problem z tatuażami na palce jest taki, że zwykle rozmazują się i blakną szybko. To dlatego że ciągle robimy coś rękami w ciągu dnia i ciągle myjemy ręce. Dlatego lepiej nosić tatuaże w czarnym bądź ciemnoniebieskim kolorze gdyż nie blakną tak szybko jak inne kolory. Co więcej, palce są cieńsze w porównaniu z innymi częściami ciała, więc mogą nie trzymać pigmentu zbyt dobrze.

Nie ma więc sztywnych pomysłów na męskie tatuaże na palce. Do Ciebie należy wybór designu który najlepiej przedstawia Twe ideały życiowe bądź cokolwiek specjalnego jest w Twym życiu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here