Top 3 pomysły na prezent dla miłośnika dziar

Tatuaże cieszą się coraz większą popularnością i jeśli Twój facet należy do miłośników tatuaży czy tatuowania, to mamy dla Ciebie top 3 pomysły na prezent. Sprawdzą się dla tych, którym podobają się tatuaże, a dopiero są przed wykonaniem pierwszego, jak i tych, którzy są zaprawieni „w bojach” i niejedną trwałą ozdobę mają już na swoim ciele. Bonusem będzie alternatywny prezent, który będzie dopełnieniem poprzednich.

Top 1: zestaw do tatuażu

Na pewno osoba, która ma tatuaże i planuje je wykonać, a także miłośnik tatuaży, który do tej pory swoją pasję wyrażał poprzez podziw dla kunsztu tatuażystów, a teraz chce wykonać tatuaż ucieszy się z zestawu do tatuażu. Jest to niezbędnik zarówno w okresie gojenia tatuażu, jak i do codziennej pielęgnacji. Najlepsze zestawy do tatuażu zawierają tonik do przemywania tatuażu i krem przyspieszający gojenie. Dzięki temu już po kilku tygodniach można cieszyć się wygojoną skórą bez podrażnień. Nawilżanie skóry jest ważne przez cały czas i krem do tatuażu warto stosować zawsze po kąpieli, która wszak wysusza skórę. Jeśli z kolei wychodzi się na zewnątrz, to niezbędny jest krem z faktorem UV 50+. Dzięki niemu czarny tatuaż nie będzie tak szybko blaknął czy skóra nie będzie się nadmiernie złuszczać, a ponadto w przypadku kolorowych tatuaży zachowają one swoją intensywność. Do głębokiego nawilżania tatuażu na co dzień można używać masła do tatuażu i taki produkt także można zakupić w zestawie do tatuażu, w którym znajdują się różne zapachy. To prawdziwe SPA dla wytatuowanej skóry.

Top 2: voucher na wykonanie tatuażu w renomowanym salonie

Oczywiście drugim pomysłem na świetny prezent dla miłośnika dziar będzie po prostu możliwość wykonania pierwszego czy kolejnego tatuażu w renomowanym salonie. Warto zatem zakupić voucher na wykonanie tatuażu i taką niespodziankę podarować facetowi z okazji rocznicy związku, ślubu, urodzin, imienin czy też awansu w pracy bądź innego sukcesu. W końcu każdy ważny moment w życiu wart jest tego, by uczcić go tatuażem, oczywiście dobrze wykonanym tatuażem. Musisz mieć pewność, że salon tatuażu, który wybierasz cieszy się renomą i prestiżem wśród klientów, ale i osoby z branży mówią o nim z uznaniem.

Top 3: A może warsztaty lub kurs wykonywania tatuaży?

Skoro dwa pierwsze pomysły już wyczerpałaś, to być może zdecydujesz się na wykupienie dla swojego faceta warsztatów lub kursu wykonywania tatuaży. Oczywiście taki prezent do tanich nie należy, jeśli jednak interesuje go wykonywanie tatuaży i chce się tego nauczyć od profesjonalistów, to dlaczego nie? W końcu w ten sposób może znaleźć alternatywne zajęcie, hobby, czy dodatkowe zatrudnienie i źródło dochodu. Już w 4 dni można poznać tajniki tatuowania na poziomie podstawowym dla początkujących, a później rozwijać umiejętności na kolejnych warsztatach. Takie kursy w wersji podstawowej mogą trwać 32 godziny i prowadzone są w części teoretycznej, jak i przede wszystkim praktycznej, gdzie można ćwiczyć na fantomach, ale i modelach. Na takim kursie można uczyć się pracowąć na najlepszym sprzęcie i przy użyciu najlepszych tuszy do tatuowania.

Wybierz się z miłośnikiem dziar na wystawę prac tatuażysty lub Tattoo Konwent

Skoro już znasz nasze top 3, to mamy dla Ciebie mały bonus. Po zrealizowaniu wszystkich trzech propozycji oczywiście zawsze możesz zakupić kolejny voucher. Jednak jest jeszcze inna opcja. Mianowicie wielu tatuażystów swoich dzieł nie wykonuje jedynie na skórze, ale również na płótnie. Wystawa prac malarskich czy fotograficznych tatuażysty to na pewno gratka dla miłośnika tatuaży. Dlatego możesz zabrać swojego faceta na Tattoo Konwent, gdzie takie atrakcje są dostępne. Takie wydarzenie odbywa się chociażby w Katowicach. Można podziwiać kunszt artystów z Polski, ale i całego świata. Można poznać nowe techniki, ale i trendy w tatuowaniu. Na takim wydarzeniu na pewno Twój miłośnik dziar może znaleźć inspirację do wykonania kolejnego tatuażu.

Tatuaże bez wątpienia są formą sztuki i wiedzą o tym ich miłośnicy. Skorzystaj z propozycji prezentów dla wielbiciela tatuaży. Na pewno z każdej z nich będzie zadowolony.

Redakcja jakitatuaz.pl