Modne tatuaże z cytatem

Ozdabianie ciała za pomocą tatuażów stało się niezwykle modne. Coraz więcej osób decyduje się na dyskretne tatuaże, które zdobią na przykład nadgarstek, plecy lub ramiona, albo też na wzory duże i rozległe, zachwycające swoim stopniem skomplikowania. Mały tatuaż nie musi być decyzją na całe życie, ale ten rozległy trudno będzie usunąć za pomocą lasera. Zanim padnie decyzja o tym, że tatuujemy swoje ciało, warto dobrze przemyśleć, jaki wzór i motyw ma ozdabiać skórę.

Subtelne tatuaże z cytatem

Dla wielu osób idealne są tatuaże subtelne, delikatne, mało rzucające się w oczy. W taki sposób prezentują się między innymi tatuaże z cytatem. Można wybrać jakiś krótki fragment tekstu, powiedzenie, wers z ulubionej piosenki lub wiersza. Tak naprawdę jedynie własna wyobraźnia jest tutaj ograniczeniem. Gdy przedstawi się tatuażyście, jaki napis ma być wytatuowany, przystąpi on do stworzenia projektu. Można bowiem zdecydować się na projekt tatuażu z katalogu, który jest dostępny u tatuażysty, albo poprosić o coś dosłownie szytego na miarę.

Dlaczego tatuaż z cytatem?

Dlaczego to właśnie tatuaże z cytatem są tak fascynujące? Z jednej strony intryguje sam napis. Można zastanawiać się, dlaczego ktoś wybrał właśnie ten cytat, słowo lub zdanie. Trend na typograficzne tatuaże nie słabnie, są one popularne od dawna. Pięknie prezentują się na mięśniach długich, na przykład na ramionach, udach. W ten sposób można też ozdobić swój brzuch, nadgarstek. Z drugiej strony takie tatuaże są po prostu proste i minimalistyczne. Nie każdy lubi rozbudowane i duże formy. Sporo osób woli coś dyskretnego. Tatuaże przy użyciu ciemnego tuszu, doskonale prezentują się zarówno na cerze jasnej, jak też ciemniejszej, oliwkowej.

Dla kogo tatuaż z cytatem?

Ten tatuaż będzie też dobrym wyborem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ozdabianiem ciała. Często na początku tej drogi nie jest się do końca przekonanym, czy tatuaż to rzeczywiście dobra opcja. Prosty i minimalistyczny pozwoli odczuć dosłownie na własnej skórze, czy taki rodzaj ozdabiania ciała nam pasuje. Oczywiście są również jeszcze mniejsze i bardziej dyskretne wzory. Te są zarezerwowane dla osób, które lubią ozdabiać swoje ciało wieloma motywami. Tworzą one wtedy piękną spójną całość, opowiadając zarazem pewną historię na ciele człowieka. Typograficzne tatuaże są teraz też po prostu zwyczajnie modne. Jak we wszystkim, również w tatuażu istnieją pewne mody i trendy. Te, które przedstawiają jakiś cytat, zdanie lub słowo, to teraz gorący wybór.

Redakcja jakitatuaz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *