Anioł – wzory tatuażu

W tym wielkim tatuażu nie chodzi o piękno kobiety bądź jej kobiecy urok. Nie przedstawia również szczęścia i pokoju. Zamiast tego, trzymając w dłoniach wyzierającą czaszkę, ten anioł stanowi ciągłe przypomnienie o śmierci.

Przedstawiony w odcieniach czerni, ten wielki tatuaż na bark ukazuje dwa anioły. Wykorzystując kontrast między czernią a skórą, postacie są cieniowane by ukazać bardziej realistyczny wygląd. A na samym dole znajduje się jeden mały cherubinek!

Postać tego krzepkiego anioła przedstawiona jest w odcieniach szarości, podczas gdy czarno-czerwone skrzydła wskazują na mroczniejszy aspekt. Anielską aureolę zastępuje również szachownica szarych pól, nadając bardziej artystyczną reprezentację.Dzięki wielu obrazom splecionym razem, ten tatuaż jest nadzwyczajnie piękny, lecz mroczny. Przedstawia anioła w szponach żądzy, oraz drugiego modlącego się do krzyża. Ponadto, na dole obrazu znajduje się ozdobna klepsydra, podczas gdy obecne wszędzie ptaki symbolizują pewnie, jak czas ulatuje.

Oto dwie postacie aniołów przedstawione w odcieniach szarości. Wykorzystując dużo jaśniejszy odcień skóry, tusz nadaje postaciom pełniejszy wygląd. Ponadto, obecny jest również gołąb w locie, podkreślając pokój obrazu.Ten tatuaż z aniołem rozciąga się na plecach, przedstawiony w szczegółowym stylu New School. Pośrodku klęka anioł, kładąc głowę na skrzyżowanych ramionach. Jego wielkie, powalająco cieniowane skrzydła opadają z barków wzdłuż całych pleców.

Oto idealny przykład męskiego tatuażu z aniołem w stylu New School. Anioł klęka pośrodku pleców, kładąc głowę na skrzyżowanych ramionach. Wielce szczegółowe i cieniowane skrzydła sięgają od łopatek wzdłuż pleców. Luźne pióra opadają do poziomu talii.

Ten tatuaż na wewnętrzną część przedramienia przedstawia wymowny tatuaż z aniołem dla mężczyzn. Anioł w czarno-białych odcieniach roni łzy miłości poniżej pisma w czcionce gotyckiej „Na zawsze w mym sercu”. Poniżej złożonych dłoni anioła wypisane jest: „NAN 1937-2012”.W tym pomyśle na tatuaż dla mężczyzn, anioł stoi pośrodku pleców, balansując na wyciągniętych rękach dwa ciężary. Jej skrzydła są delikatnie cieniowane, a jej włosy powiewają przed jej łagodną twarzą. Stoi na szczycie filaru zdobionego drobnym pismem ręcznym.

Ten pomysł na tatuaż zawiera modlącego się anioła znajdującego się na mięśniu naramiennym, z dłońmi złożonymi w modlitwie. Jej detale i cieniowanie wykonane są w typowym stylu tatuażu New School. Nad jej głową spoczywa lśniąca, złota aureola. Słowa „Dobre myśli” biegną wzdłuż jej boku.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: