Batman – wzory tatuażu

Batman to zapewne najfajniejszy superbohater, jakiego znamy. To miliarder-playboy kierujący swoim imperium za dnia i walczący ze złem w ciągu nocy. Potrafi walczyć jak nikt inny i ma te wszystkie gadżety śmiejące się logice w twarz. Jeśli chodzi o ‘fajność superbohatera’, tylko Ironman może mu się choć trochę równać. Ale tylko dlatego, że Tony Stark jest równie bogaty i obeznany z technologią co Bruce Wayne; ale to dyskusja na kiedy indziej. Męskie tatuaże z Batmanem to dobry sposób na oddanie czci temu człowiekowi-ikonie!

Wszyscy skrycie marzymy o byciu bogatym, nieustraszonym i absolutnie niepokonanym. Tak jak Batman. Ale za tych wszystkich bandziorów z Gotham ciągle próbujących popsuć Batmanowi humor moglibyśmy podziękować. Jako że Gotham jest bardzo daleko stąd w odmętach naszej wyobraźni, nie pozostaje nam nic innego jak prowadzić ryzykowne życie poprzez męskie tatuaże z Batmanem.

Tatuaże z Batmanem są super

Nie ma co dyskutować, Batman jest cool. Ale nie musisz ograniczać się do postaci głównej. Jeśli jesteś fanem Batmana, możesz wybrać sobie tatuaż z którymkolwiek mieszkańcem Gotham City. Do najlepszych tatuaży należą te z Jokerem lub Poison Ivy. Nie ważne, co dla siebie wybierzesz, o ile to ktoś z Gotham, a prawdziwi fani zrozumieją o co z Tobą biega. Ale jako że wszyscy chcemy być liderem, tatuaż z Batmanem powinien być Twoim ostatecznym celem. Możesz wybrać sobie tatuaż z jego twarzą; jego super pelerynę; jeden z wielu jego symboli czy też nawet i jeden z bombowych Bat-mobilów.

Symbolizują to, w co wierzysz

Batman broni dobrych wartości społecznych, takich jak sprawiedliwość. Może i czasem decyduje się pilnować tych wartości przy pomocy siły, ale w większości jego przypadków cel uświęca środki. Bez względu na przypadek, jest on symbolem nadziei dla obywateli Gotham. Nadziei, że komuś nadal zależy i że ktoś dba o miasto; trzymając w ryzach wszelkie okropności czające się w mroku. Symbolizuje on również ciężką pracę, oddanie i czystą odwagę. Jeżeli już zapomniałeś, Batman nie ma żadnych super mocy. Tylko czysty charakter i niesamowitą gamę umiejętności zdobytych poprzez długie lata ćwiczeń, bólu i woli.

Nowe pomysły dla facetów

Tatuaże z Batmanem są zwykle bardzo ciężkie i pełne kolorów. To nie są zwykłe szkice, które zajmują kilka sekund minimalizując czas spędzony pod igłą. Takie tatuaże wymagają sporo pracy oraz czasu pod igłą. Jeżeli planujesz sobie taki sprawić, musisz opanować cierpliwość tak bardzo, jak się tylko da. Dla miłośników atramentu to nic; dla zwykłych ludzi, tego typu ból to może być za dużo. Jako mężczyzna, z superanckim tatuażem z Batmanem pokażesz, że wiesz jak być fajnym i że masz ikrę by wygrawerować sobie takie coś na ciele pomimo bólu.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Oto idealne tatuaże dla każdego fana Batmana, pierwszy przedstawia zamaskowanego stróża w swej kultowej postawie. Kolory to niebieski, szary i czarny, widać stado nietoperzy lecących w tle. Drugi tatuaż zaś, przedstawia Batmana w profilu z obrazem czarnego charaktera wewnątrz. Głównie wykonany w czerni, zawiera też fragmenty purpury, czerwieni, a nawet koloru cielesnego.

Batman byłby nikim bez swego arcywroga, a ten tatuaż idealnie to pokazuje. Tutaj logo Batmana tuszowane jest pełną czernią na jednej połowie i wykończone szaleńczym śmiechem Jokera po drugiej. Wydobywa również cudowny kontrast między czerwienią a czernią.

Po połączeniu dwóch dzieł sztuki, oto jak Batman wyglądałby umieszczony wewnątrz „Gwieździstej Nocy” Van Gogha. Tuszowane tak jak i obraz, wykorzystuje niebieskie i żółte odcienie tworząc urzekający kontrast. Na obrazie witać jak Bat sygnał oświetla niebo, a sam Batman stoi w pogotowiu.Uchwyciwszy złożoność Mrocznego Rycerza, tatuaż ten nie jest lekkim obrazem superbohatera. Ostre, twarde linie oraz rozmazane kolory reprezentują raczej skrywające się pod powłoką szaleństwo. Cytat w tle, tuszowany w czerwieni i czerni, podkreśla to jeszcze bardziej.

Ten zapierający dech w piersiach wzór to bez dwóch zdań jeden z najlepszych pomysłów na tatuaż dla faceta. Tutaj widzimy twarz Batmana spoglądającą z ikonicznego logo. Odziana w odcienie czerni, błękitu i ciała, zawiera złożone cieniowanie, dające jej niezwykle realistyczny wygląd.Ten bajerancki tatuaż na nogę na pewno pomoże Ci wprawić w zazdrość każdego fana Batmana. Wykonany czarnym tuszem, przedstawia superbohatera z klasycznym Bat Sygnałem w tle. Otaczają go wszyscy wrogowie z jakimi walczył, z Jokerem na samym szczycie.

Ten wzór tatuażu przedstawia jakże zarąbiste logo Batmana obrysowane czarnym tuszem. Wewnątrz wypisane są słowa Alfreda, ‘Czemu upadamy?’ Odpowiedział na pytanie mówiąc: ‘aby nauczyć się znowu powstać.’ Ten tatuaż jest idealny dla każdego kto szuka inspiracji lub pocieszenia.

Ten delikatny tatuaż z Batmanem jest doskonały dla lubiących minimalizm. Tuszowany czernią, pokazuje ikoniczne logo na nadgarstku. Mocne kolory formują piękny kontrast z nagą skórą, a przy tym łatwo go schować pod długim rękawem na bardziej formalne okazje.Ten tatuaż w czarnym tuszu upamiętnia znaczenie Jokera w zrobieniu z Batmana superbohatera, którym jest. Widzimy tutaj czarną rękę Batmana w rękawicy trzymającą kartę do gry Jokera wraz z jednym ze swoich sławnych Batarangów.

Choć wszyscy kochają Batmana, kto powiedział że nie można go nieco urozmaicić? Oto wyjątkowe wyobrażenie klasycznego strażnika, w którym jego zwykle ponura twarz pełna jest kwiatków, pajęczyn i nie tylko. Radosna mieszanka kolorów nadaje tatuażowi żywy wygląd.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: