Chmura – wzory tatuażu

Połącz ze sobą duchowość i cielesność za pomocą tego tatuażu. Jedna strona pokazuje niebiański krajobraz, druga opowiada zupełnie inną historię. Piękne cieniowanie stwarza efekt 3D!

Chmury są znane jako symbol transformacji – klucz do sukcesu, gwiazdy są tym sukcesem. Właśnie dlatego ten czarny tatuaż zawiera oba te symbole w harmonii.

Ten czarny tatuaż na ramieniu ukazuje chmury, gwiazdy i księżyc. Chmury są na przodzie, ale wciąż możemy się przyjrzeć pozostałym elementom, co tworzy piękny widok na Twoim ramieniu!Jeśli lubisz proste wzornictwo, to będzie idealne! Te identyczne chmurki różnią się od siebie jedynie kolorem. Ukazują trzy różne stadia życia – przez to pokazują, że ciągle się ono zmienia.

To jest prawdopodobnie jeden z najfajniejszych tatuaży. Pokazuje wschód słońca zza szarości, a na dole widnieje napis „Po burzy”. Tatuując to na swoim nadgarstku będziesz dostawać ciągłą inspiracyjną wiadomość podczas wszystkich życiowych trudności.Jeśli lubisz psychodeliczne klimaty, ten tatuaż jest dla Ciebie. Chmura i morze są kolorowe, a łódka jest tylko zarysem. Pokazuje siły natury, przeciwieństwo wpływów człowieka.

Ten prosty wzór ukazuje szarą chmurkę wzmocnioną delikatnym wzorem w środku. Największą uwagę zwraca na siebie jasnożółty piorun, który prezentuje wybuchowość człowieka.

Jeśli szukasz czegoś dziwacznego, oto tatuaż dla Ciebie. Jeden z najciekawszych, pokazuje śmieszną chmurkę z kolorową tęczą. Zieleń, czerwień, żółć i niebieskość jedynie dodają uroku temu prostemu wzorowi.Ten intrygujący tatuaż jest idealny dla wszystkich miłośników lotnictwa. Pokazuje niesamowitą scenę w czarnym atramencie z pięknym cieniowaniem.

Połączenie chmur i gwiazd, prosty, ale elegancki tatuaż, idealny dla ludzi, którzy chcą się wyróżniać. Zrobiony w czerni, pełnej długości tatuaż na ramieniu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: