Dłoń – wzory tatuażu

Zrobienie sobie męskiego tatuażu na rękę jest fajne, lecz wybór odpowiedniego obrazu jest jeszcze lepszy. Możesz mieć tatuaż gdziekolwiek na ciele, lecz jeśli pragniesz wyrazić opinię, musi być widoczny. Dla facetów tatuaż na rękę może być najlepszym wyborem z pewnych powodów, na przykład gdy pragniesz przyciągać uwagę i nie tylko. Tatuaże nadają się do robienia wrażenia i najlepiej je mieć tam, gdzie cel wrażenia może je dostrzec. Są jednak tacy, co wciąż sądzą, że sprawianie sobie tatuaży to nie jest dobry pomysł. Dobre wieści dla miłośników tatuaży są takie, że te opinie są bezpodstawne.

Nie ma wątpliwości, że natkniesz się na wiele nieporozumień i mitów na temat tatuowania się, lecz jeśli ich nie masz, nie powinny nic zmieniać, czemu? Ludzie mają różne opinie na temat tatuaży. Nie można zapominać, że tatuaże mają różne designy. Co to oznacza? Możesz zdecydować się na tatuaż przypominający Ci najgorsze wspomnienie lub wybrać taki, który się sprawdzi z Twoją pamięcią. Prawda jest taka, że z odpowiednim obrazem Twój tatuaż na rękę może być jedną z rzeczy, których nie będziesz chciał się pozbyć.

Zrozumienie tatuaży na rękę

Jako że tatuaże wiążą się ze sporą ilością twórczości artystycznej, tatuażysta zawsze pełen jest pomysłów odnoście zmian w rysunku. Oprócz tego, łatwo jest utożsamiać tatuaże ze złymi ludźmi gdy ogląda się film. Nie można zapominać, że Ci aktorzy to artyści a noszenie tatuażu to tylko część ich twórczości. Pytanie brzmi, czy sądzisz że tatuaż ma negatywny wpływ na Twoje rozumowanie? Oczywiście że nie. To tylko permanentne rysunki na Twojej skórze. Aby zrozumieć o czym mówię, pozbądźmy się najpierw niektórych nieporozumień na temat robienia sobie tatuażu.

Wyjaśnienie nieporozumień i mitów na temat tatuaży

Tatuaże mają związek z twoją inteligencją
O ile nie robisz sobie tatuażu na mózgu, jest to tylko opinia hejtera tatuaży. W niektórych przypadkach natkniesz się na osoby sądzące, że tatuaże mają związek z mało inteligentnymi ludźmi, lecz nie sądzisz że to dość kiepskie rozumowanie? Bo jest. Tak jak wszystko co nosisz na sobie, tatuaże to tylko kreacje artystyczne, które można umieścić na skórze. Nigdzie nie są podpięte do nerwów biegnących do mózgu.

Tatuaże są dla przestępców, piratów bądź motocyklistów
Po pierwsze, przestępcy, piraci i motocykliści nie wynaleźli tatuaży; po prostu je lubią. Poza tym umysł artystyczny wynalazł tatuaż, i nie był kierowany do przestępców czy piratów. I w końcu, tatuaż wymaga wiele pracy artystycznej, a jeśli napotkasz osobę zgrywającą kozaka nosząc tatuaż z lizakiem, pewnie pomyliłeś klauna z piratem czy przestępcą. Co to oznacza? Możesz wybrać taki obraz, jaki Ci się podoba.

Będziesz tego w przyszłości żałował
Nie zrobię sobie tatuażu ze szpetnym stworem, bądź przywołującego złe wspomnienie. Robienie sobie tatuażu na stałe wymaga podjęcia odpowiedniej decyzji na temat obrazu noszonego przez resztę życia. Jeśli masz tatuaż reprezentujący dobre wspomnienia, wątpię aby kiedykolwiek Ci zawadzał.

Możemy dojść do wniosku, że żaden z tych mitów nie jest naukowo potwierdzony. Biorą się z bezpodstawnych przekonań i napędzają je głównie osoby nieinteresujące się tatuażami. Czemu nie przyjrzeć się faktom? Czemu nie spojrzeć z lepszej strony? Biorąc to pod uwagę, przyjrzyjmy się niektórym powodom, dla których powinno się wybrać tatuaż na rękę.

Korzyści zrobienia sobie męskiego tatuażu na rękę

Zacieśnianie więzi
Doświadczenia z najlepszymi przyjaciółmi, rodzeństwem, rodzicami czy dziećmi nie miały trwać wiecznie w typowym ludzkim mózgu. Możesz nawet zapomnieć że miały miejsce, lecz z tatuażem jako przypomnieniem to doświadczenie będzie trwać wiecznie, czemu? Permanentne tatuaże na rękę są wieczne. Będziesz widział tatuaż przy każdym uniesieniu ręki czy położeniu jej na stole i w rezultacie trudno będzie zapomnieć o wspomnieniu.

Wyrażanie siebie samego
Jeśli myślisz że w środku jesteś tygrysem, nikt tego nie zauważy o ile czegoś nie zrobisz. Zazwyczaj bez jednego słowa, tatuaż na rękę zajmie się definiowaniem, kim jesteś; Twej natury, tego co robisz i nie tylko, czemu? Zazwyczaj ludzie oceniać Cię będą na podstawie Twego ciała, a tatuaż na ramieniu nie jest tu wyjątkiem. Możesz być potencjalną gwiazdą, a żeby uniknąć przegapienia swej szansy, tatuaż z gitarą lub fortepianem może akurat przykuć uwagę osoby zainteresowanej tym, co potrafisz.

Aspekt artystyczny
Jednym z powodów, dla których tatuaże na rękę są najlepsze jest to, że zazwyczaj twoja ręka jest ciągle odsłonięta. W rezultacie, ludzie będą w stanie go widzieć i docenić. Co to oznacza? Trzeba być kreatywnym, a to wymaga wyobraźni. Tatuaże wiążą się z dużą ilością pracy artystycznej. Istnieją różne kreacje w zależności od tego co lubisz bądź co tatuażysta potrafi zdziałać. Podsumowując, te dzieła pełnią rolę prezentacji umysłu artystycznego tatuażysty bądź Twojego własnego.

Zasłonięcie niepożądanych znamion dłoni
Każdy chciałby się pozbyć brzydkich znamion na dłoni, czemu? Dłonie są zawsze odsłonięte więc mając znamię którego nie lubisz, będzie Ci to dokuczać gdyż każdy będzie mógł je zobaczyć. Może to być nieprzyjemne, i będzie Cię kusiło by wybrać najgorsze żeby tylko się go pozbyć. Po co iść na operację by usunąć znamię jeśli możesz z brzydkiego znamienia zrobić coś pięknego? Tatuaże to najlepsza droga na skróty jeśli chodzi o pozbycie się brzydkich znamion na rękach. Obejmują tatuaż i najlepsze opcje w porównaniu z operacją i nie tylko. Są również bezpieczne i niedrogie, a najlepsze jest to, że to najszybsza metoda na pozbycie się każdego znamienia.

Podsumowując, tatuaże na rękę są dobre w robieniu wrażenia, ozdabianiu wspomnień a także określaniu kim jesteś w środku. Jeśli jesteś mężczyzną, nie ma nic lepszego poza zdecydowaniem się na taki. Nieporozumienia oparte są na preferencjach, przekonaniach religijnych i tym podobnych. Dobre wieści są takie, że tatuaże na rękę nie mają żadnych efektów ubocznych. Więcej informacji na temat powodów, dla których męskie tatuaże na rękę to dobry wybór, znajdziesz w poniższych linkach.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Jeśli szukasz świetnego pomysłu na męski tatuaż, ten w czarnym tuszu może się nadać. Pozwala Ci mocno pokryć całą dłoń. Z bukietem róż pośrodku, rozciąga się w małe tuszowane designy na palcach. Czarno-szare cieniowanie daje mu też bardziej 3-wymiarowy efekt.

Nie wszyscy faceci uwielbiają ponury wygląd czarno-szarych cieniów. Jest to więc świetny wzór tatuażu dla tych facetów uwielbiających kolory. Jest idealny dla każdego artysty, nieważne czy jesteś muzykiem czy malarzem. Ze złotą harfą z tyłu dłoni, głosi ‘Zawsze Tak Samo’ drukowanymi literami. Co więcej, kolorowe kwiaty rozciągające się na ramiona przedstawiają wewnętrzną twórczość.

Ten tatuaż na rękę jest dla każdego miłośnika komiksów. Zawiera Magneto w najgorszym momencie, widać jego słynny czerwony hełm osłaniający większość twarzy nawet gdy błyskawica zdaje się wyłaniać z jednego oka. Czerwony kolor tworzy oszałamiający efekt, wraz z realistycznymi detalami twarzy super-złoczyńcy.Jeden z najbardziej kreatywnych tatuaży na rękę, ten zawiera dolną część czaszki z tyłu dłoni. Tak więc następnym razem gdy zasłonisz twarz, komuś może się pomylić z wnętrzem Twej głowy! Staranne detale wraz z grubymi liniami nadają tuszowi realistyczny wygląd.

Ten wspaniały męski tatuaż na rękę wykonany jest w całości czarnym tuszem. Zawierając wyraźne linie, misterny, plemienny wzór jest urzekający. Co więcej, delikatny układ z pewnością przyciągnie wzrok przechodniów na ulicy. Ciągnąc się od dłoni po dolną część ramienia, zawiera również pięć linii tuszowanych na tył kciuka i palca serdecznego.Kto powiedział że tatuaże na rękę ograniczają się do tyłu dłoni? Ten pomysłowy wzór przedstawia czaszkę tuszowaną na środkowy palec. Wykonany w czerni, ostre linie i delikatne cieniowanie nadają mu więcej charakteru. Ponadto, skrzyżowane piszczele poniżej to wyraźny znak niebezpieczeństwa.

Z uroczą różą zdobiącą tył dłoni, tatuaż ten rozciąga się na ramię ze słowami ‘Viva Las Vegas’ wypisanymi w wymyślnych czarnych literach. Z delikatnymi nutami muzycznymi wzdłuż spodu, jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich prawdziwych fanów Elvisa. Ten wzór wydobywa również piękny kontrast między czerwoną różą a czarnym tłem.

Ten świetny wzór zawiera komiczną głowę demona z tyłu dłoni. Jednak to wykonane całkowicie w czerni palce skradają całą uwagę. Tutaj tatuaż wygląda jakby wykonany farbą w sprayu, nadając mu w ten sposób absolutnie cudowny wygląd!Ten fajny tatuaż nie jest tuszowany na tyle dłoni, lecz na bokach palców. Po rozsunięciu ich aby pokazać wszystkie naraz, w końcu można przeczytać powiedzenie. Tuszowane prostymi, czarnymi literami, mówi Tobie: „STRACONEGO CZASU NIE DA SIĘ ODZYSKAĆ” – ciągłe przypomnienie by w każdej chwili żyć na całego!

Jeden z najlepszych męskich tatuaży na rękę, ten dostaje najwyższą notę za kreatywność. Choć jasne kolory czynią go atrakcyjnym, dopiero po złożeniu palców razem obserwatorzy zrozumieją, czym naprawdę jest. Oszałamiający sztylet staje się bardziej widoczny po złożeniu dłoni razem.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: