Dłoń – wzory tatuażu

Jest to jeden z najpotężniejszych męskich tatuaży na rękę jakie kiedykolwiek widziałem. Pokrywa cały przód dłoni, nadgarstek, i zawiera wzór graficzny na każdym palcu. Paleta kolorów jest ekstremalnie silna

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

odcienie zieleni, czerwieni, bieli i czerni.

Jest to silny tatuaż na rękę dla mężczyzn. Pojedynczy powalający wzór pokrywający przód dłoni. Potężne odcienie czerwieni, czerni i złota. Graficzny czarny wzór Spirografu otoczonego wykończeniem ze sznurka. Odcienie robią się coraz jaśniejsze im bliżej środka.

Ten wzór przedstawia różnorodne pomysły na męski tatuaż. Każda strona ciała (dłoń, nadgarstek i ramię) jest zupełnie inna od drugiej. Użyto niezliczonych kolorów. Wśród przedstawionych wzorów jest piękna kobieta, serca, gwiazdy, oraz „Los Zawsze Zwycięża.”Ze wszystkich pomysłów na tatuaże jakie ostatnio widziałem, ten dostaje nagrodę za najbardziej chory i szalony. Gdy ręka się obraca, wygląda to jakby dłoń kolesia i jego palce przeszły właśnie przez taflę szkła.

Ten mały, geometryczny tatuaż zawiera trzy splecione ze sobą trójkąty. Wykonany w całości czarnym tuszem. Trójkąty tworzą valknut, będący symbolem boga Odyna w mitologii nordyckiej.Ten artystyczny wzór rozciąga się od połowy przedramienia aż do dolnej części dłoni. Ukazuje drzewo, całe w czerni, od korzeni poprzez pień aż do nagich gałęzi.

Fotografia jest czarno-biała, więc nie mam pewności czy wzór wykonany był całkowicie w różnych odcieniach czerni i szarości. Design zestawia prostą czaszkę z kwitnącym pąkiem róży.

Ten tatuaż wykonany jest na jednej stronie każdej dłoni. Gdy dłonie są złożone do modlitwy, dwie połówki designu łączą się, ujawniając motyla monarchę. Głównie czarny z odcieniami wypalonej pomarańczy i zieleni.Na jednej dłoni są dwa obrazy. Większy obraz to czarny skorpion. Zastosowane przez artystę detale są dosyć zdumiewające. Mniejszy obraz jest około 1/3 rozmiaru skorpiona i zdaje się być czarnym kolibrem wykonanym w podobnym stylu.

Każda dłoń ma swój własny mały wzór, położony na przedzie dłoni między podstawą kciuka i palca wskazującego. Obydwa wykonane czarnym tuszem. Jeden wzór to mała czaszka. Drugi to mała korona zwieńczona krucyfiksem.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: