Drzewo – wzory tatuażu

Ta postawna sosna rośnie na wnętrzu męskiego przedramienia, z delikatnym cieniowaniem ciemnego pnia drzewa na nadgarstku. Drzewo jest nagie i ma jedynie kitę listowia na czubku. Długością sięga niemal wnętrza łokcia.

Ta mała piękność reprezentuje mityczne Drzewo Życia na tatuażu na nadgarstek. Pień jest gruby, a poskręcane gałęzie praktycznie eksplodują liśćmi. To idealny rozmiar do umieszczenia na nadgarstku bądź gdziekolwiek indziej, gdzie pragniesz zawrzeć naturalny przekaz.

Ta scena leśna to częściowy tatuaż-rękaw. Zaczyna się na łokciu, a grupa wysokich sosen sięga w stronę nadgarstka. Jest tu także drewniany płot u podstawy tatuażu, zawierający cieniowane szarością podszycie.Dla facetów chcących tatuaż z drzewem mający nieco koloru, ten mały tatuaż może spełnić oczekiwania. Drzewo obrysowane jest w czerni i rozciąga swe pełne gałęzie w obydwu kierunkach. Małe pomarańczowe, czerwone i zielone liście zdobią drzewo.

Jest to kolejny mini-tatuaż z drzewem który tuszować można gdzie się zechce. Jest to sosna w czerni o pełnych gałęziach. Niektórzy lubią robić sobie takie tatuaże z drzewami na wnętrzu nadgarstka lub górnej części ramienia.Jest to fascynujący tatuaż z drzewem dekorujący dłoń męskiej ręki. Odsłonięte korzenie drzewa są splecione i wspinają się w stronę drzewa, ku nadgarstkowi. Nagie gałęzie drzewa rozciągają się przez dłoń. Kilka czarnych ptaków lata pośród korony drzewa.

Ten tatuaż nadaje nowe znaczenie słowu „liść dłoniasty”. Ciemne korzenie cieniują podstawę dłoni, podczas gdy solidny czarny pień drzewa podąża za naturalną linią dłoni, formując drzewo tętniące liśćmi. Kilka czarnych ptaków odlatuje z korony drzewa w oddali.

Ten tatuaż z drzewami wygląda prawie jak czarno-biała fotografia sceny leśnej. Jest to tatuaż-rękaw z pięknymi sosnami różnej wysokości, a także wysoce szczegółowym cieniowanym podszyciem.Sceneria noir tego męskiego tatuażu z drzewem jest rozkosznie niepokojąca. W pełni księżyca wznoszącego się na barku, ciemne chmury wirują wokół postrzępionego drzewa. Monotonna dziewczynka buja się na huśtawce na jednej z niższych gałęzi.

By nieco zainteresować, ten tatuaż to działka z pięcioma sosnami rosnącymi na męskim boku. Są w idealnej perspektywie, z dwoma małymi drzewkami i dwoma większymi drzewami.