Fajne – wzory tatuażu

Ten technicznie perfekcyjny tatuaż jest doskonałym wyborem dla każdego, kto jest zainspirowany starożytnymi wynalazkami i wielkimi umysłami, takimi jak Leonardo da Vinci. Albo możesz uważać się za perpetum mobile, które działa ciągle jak maszyna.

Tatuaże zwykle mają historię. A jaka jest większa historia niż pierwotny grzech z wężem, jabłkiem i Adamem i Ewą gdzieś pomiędzy. Czy uważasz się za grzesznika czy obrońcę prawdy? Ten wąż z pewnością daje wiele możliwości.

Ciemny romantyczny smok lecący w dół ramienia. Co za wspaniała historia. Niewiele czerwonych szczegółów daje bardzo głębokie poczucie spokoju, nawet jeśli oczy smoka mogą wyglądać na złe. Może po prostu chcesz, aby ludzie widzieli coś poza oczywistym.Maszyna? Człowiek? Kto wie? Ten tatuaż doskonale prezentuje naszą walkę z szybkim stylem życia i niesamowity efekt 3D ze wszystkimi szczegółami sprawiają, że wydaje się tak realny. Czy chcesz, aby inni patrzyli na twoje ciało i znaleźli ludzkość w środku? Czy twoje serce jest wykonane ze stali czy ciała?

Sowy są zawsze bezpieczną opcją, jeśli rozważasz zwierzęcy tatuaż. Ten fajny tatuaż małej sowy siedzi delikatnie na szyi i przypomina ci o podejmowaniu inteligentnych decyzji. Jest to wystarczająco dużo i nie potrzebuje żadnego koloru, aby podkreślić znaczenie symboliczne.Co mogłoby być fajniejsze niż tatuaż, który pozwala dostrzec twoją czaszkę. Połóż tył dłoni na twarzy i zobaczysz, że przekształcasz się w iluzję optyczną. Ten tatuaż z tyłu dłoni przedstawiający częściowo czaszkę jest zacieniony na czarno i z pewnością sprawia, że ludzie odwracają głowy.

Ten komiczny tatuaż chińskiego smoka w chmurach obejmujących całą długość ramienia wie jak wykorzystać kolor. Głównie w kolorze czarnym, czerwony oferuje wspaniały kontrast do całego projektu, co wyróżnia go.

Połowa czaszki i całkiem sporo frajdy, ten tatuaż przedramienia sprawi, że idąc ulicą przyciągniesz uwagę każdego. Doskonałe cienie zapewniają obraz efekt 3-D, zapewniając wyróżnienie się na skórze.Nic nie pobije tatuażu smoka, jeśli chodzi o wspaniałość. Ten tatuaż na klatce piersiowej ukazuje ognistą bestię w całym majestacie, gdy kręci się wokół skóry. Chiński smok jest symbolem męskiej mocy, a ten przedstawia to najlepiej.

Fajne, męskie tatuaże nie zawsze zawierają przerażające czaszki lub straszne potwory, czasem są to tylko projekty – takie jak te. Odważne kształty, silne linie i ogień na szyi i czaszce tworzą oszałamiające połączenie

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: