Fajne – wzory tatuażu

Spełnienie marzeń sekretnego cyborga, ten tajemniczy tatuaż pomoże w końcu odkryć twoją prawdziwą naturę. Zrobiony czarnym tuszem z jasnoczerwonymi naczyniami krwionośnymi, dzieła te łączą wewnętrzne maszyny z mięśniami. Przedstawia więc harmonię między machinami a ludzkością, a także udowodnia raz na zawsze, że cyborgi są prawdziwe.

Prosty, ale piękny wzór. Dwa jelenie blokują poroża pod obojczykiem mężczyzny. Zrobiony w czerni, podkreśla nagą klatkę piersiową. Szczegóły w obrębie dwóch zwierząt są imponujące.

Jest to kolejny przykład zapierającego dech w piersiach piękna kolorowych tatuażów. Inspiracja dla wszystkich, tatuaż pyta „Kto ma wieczność?”. Więc czemu czekać? Zrób to wspaniałe dzieło, właśnie teraz! Przedstawia klepsydrę ze skrzydłami, w których piasek wydaje się być zastąpiony krwią. Jest otoczony przez wieniec laurowy, przypomnienie o mocy – co ostatecznie leży w twoich rękach.Jest to kolejny świetny pomysł na tatuaż dla mężczyzn. W przeciwieństwie do typowych okropnych lub przerażających obrazów, ten przerywa tradycję. Zamiast tego czerwone kwiaty na czarnym tle wyróżniają się, ale nie w delikatny sposób. Ostre żółte oko, wpatrujące się od dołu, będzie cię straszydło na zawsze.

Projekty są nowością. Tu oba ramiona są pokryte podobnymi, ale wciąż kontrastującymi konstrukcjami. Wykonane przy użyciu niebieskiego atramentu, delikatne cieniowanie oraz skomplikowany układ z pewnością sprawią, że wszyscy będą ci się przyglądać. Tatuaż obejmuje oba ramiona i górne rogi klatki piersiowej, pozostawiając resztę skóry nagą, a tym samym oprawioną tatuażem.Tatuaże na klatce piersiowej są zazwyczaj skoncentrowane w taki sposób, że ludzie nie mogą odwrócić wzroku. Ten tatuaż-czaszka, który jest otoczony przez bardzo czujną sowę, jest idealnym przykładem tego. Chociaż dominują ciemniejsze tony, ich współistnienie z bladymi odcieniami sprawia, że cały obraz staje się życiem. Co więcej, czerwień w tle wygląda jak krew, nadając skomplikowanemu wzornictwu krwawy zwrot.

Przykład wiecznej fascynacji czaszkami, to pomysł na tatuaż, dla którego warto umrzeć! Dysponując jedną z najbardziej innowacyjnych ilustracji, ukazują się dwie stylizowane czaszki, jedna najwyraźniej męska, drugie żeńska, jedno ramię każdego z nich. Ponadto do każdego dodane jest ciemnobrązowe zabarwienie, delikatna różą osadzoną we włosach czaszki kobiety, podkreśla jej kobiecość.

Arcydzieło, ten wspaniały tatuaż to piękne dzieło sztuki wykonane na płótnach nagich plecy. Twarz kobiety wykonana w odcieniach czerni podkreślona jest przez przecięcie kolorów, które pojawiają się przed nią. Górna część pleców pokryta jest ciepłymi odcieniami, z rozpryskami widocznymi przez resztę tatuażu. Piękno kobiety, łukowata, obojętna twarz przebija się przez kolory.Ciemny tatuaż rozciąga się na górnej połowie pleców, tutaj można zobaczyć część czaszki, skrzydeł, krzyży i nie tylko. Czarny atrament służy jedynie do podkreślenia jego przepowiadających obrazów.

Sowa z dwoma głowami i szczegółowymi skrzydłami, ten mały tatuaż to piękno. Jego twórczy wzór i urzekające użycie niebieskiego koloru tylko podkreślają resztę obrazu. W rzeczywistości są to szczególnie niebieskie oczy, które pozostawiają cię w transie, a jednocześnie dają równowagę z niebieskim tatuażem na ramieniu.