Gołąb – wzory tatuażu

Ten piękny tatuaż z gołębiem najlepiej się nadaje na górną część męskiego ramienia. Czarno-biały gołąb, który jakby leci na tle jakichś chmur, zdaje się mieć promienie słońca czy chwały emanujące z głowy.

Ten konkretny tatuaż z gołębiem ukazuje jakby białego gołębia lecącego w stronę kwiatu róży. Ponad gołębiem są jakieś chmury, co sprawia wrażenie jakby gołąb wylatywał z nich. Promienie słońca zdają się padać z chmur na gołębia i kwiat róży.

Jest to kolejny wyjątkowy tatuaż wyraźnie ukazujący białego gołębia wylatującego z ciemnych chmur. Fragment chmur wokół gołębia jest ciemny, podczas gdy te wokół ciemnych chmur są tylko białe.Ten wyjątkowy tatuaż ukazuje białego gołębia lecącego z ciemnymi odcieniami czerni na brzuchu i tuż pod skrzydłami. Wokół gołębia są kwiaty mające różne odcienie czerwieni i błękitu. Tatuaż wygląda tak, że gołąb zdaje się wylatywać z tych kwiatów.

Jest to prosty pomysł na tatuaż dla facetów chcących mieć coś wyjątkowego na plecach. Ten tatuaż ukazuje prostego gołębia lecącego bez żadnego tła czy tekstu. Gołąb jest nieco brudnego białego koloru, który jest niemalże brązowy.Jest to piękny tatuaż lecącego gołębia z różą. Jest to symbol wolności i piękna. Ten wzór wyglądałby świetnie na ramieniu. Wyglądałby jednak świetnie także na dowolnej części ciała.

Jest to wzór lecącego gołębia trzymającego gałązkę oliwną. Zawiera nieco bardzo pięknych kolorów. Ten fajny wzór jest symbolem sukcesu i zwycięstwa. Jest to jeden z najpowszechniejszych wzorów tatuaży z gołębiami. Można go zrobić na dowolnej części ciała.

Ten uroczy wzór gołębia wygląda świetnie, gdyż skrzydła gołębia przypominają te u anioła. Anioł jest posłańcem miłości i szczęścia. Ten piękny wzór jest często wykorzystywany w tatuażach z gołębiami.Jest to kolejny wzór gołębia trzymającego gałązkę oliwną, lecz w innych kolorach. Ma piękne odcienie, co czyni go bardzo atrakcyjnym tatuażem. Błękitne odcienie chmur wyglądają, jakby Bóg obsypywał błogosławieństwami poprzez tego uroczego posłańca.

Ten wielki tatuaż zawiera wiele gołębi wraz z modlącym się aniołem. Wygląda to tak, jakby te cudowne anioły boże przybyły do nas, by dać nam wiele miłości i szczęścia. Skrzydła Anioła i gołębi są pięknie cieniowane, tworząc idealny tatuaż z gołębiami.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: