Gołąb – wzory tatuażu

Jest to uroczy wzór gołębia trzymającego strzałę, ukazując pasję i agresję wobec osiągnięcia pewnego celu w życiu. Oznacza to również zwycięstwo i sukces. Dla dodatkowego efektu można wypisać dookoła coś miłego.

Ten wspaniały tatuaż z gołębiem tworzy wygląd geometrycznego wzoru. Skrzydła gołębia są szeroko rozpostarte, jak u posłańca bożego, który przybył nieść miłość.

Gołąb zawsze był posłańcem pokoju i miłości i ma znaczenie religijne. Ten niesamowity tatuaż z krzyżem jest pięknie kolorowany. To świetny pomysł dla faceta mieć taki na ramieniu.Ten tatuaż ukazuje gołębia wylatującego z ciemności. Ten gołąb oznacza odwagę w walce ze wszystkimi przeciwnościami i negatywnością w życiu. Ten tatuaż przedstawia wielkie osiągnięcie gołębia dającego wielką pewność siebie temu, kto go nosi.

Jest to sympatyczny tatuaż z gołębiem i pięknym kolorowym kwiatem. Za gołębiem widać wschodzące słońce, oznaczając nowy początek bądź świt w życiu. Jest to dobrze pokolorowany, piękny tatuaż.Ten wzór tatuażu zawiera lecącego gołębia niosącego pęk kluczy. Są to klucze do szczęścia, klucze do fortuny. Czasem też para ma wzór, gdzie jeden partner ma zamek jako symbol, a drugi ma pęk kluczy. Przedstawia to miłość i partnerstwo.

Ten tatuaż z gołębiem jest to tatuaż pamiątkowy wykonany ku pamięci kogoś, kogo już z nami nie ma. Data urodzenia i data śmierci wypisana jest na takich tatuażach.

Jest to piękny wzór gołębia z gołębiem siedzącym na lustrze pośród gałązek oliwnych. Cieniowanie nadaje mu bardzo naturalny wygląd.Ta para gołębi oznacza miłość i partnerstwo. Pokazuje to obietnicę bycia razem aż po kres czasu. Tatuowane jest to zwykle przez kogoś zakochanego.

Ten lecący gołąb wygląda jak anioł i stanowi piękny symbol miłości, pokoju i wolności. Ukazuje wielki entuzjazm, energię i szczęście.