Klatka – wzory tatuażu

Ten wzór jest świetnym przykładem tego, jak tatuaż na klatce piersiowej może płynnie przechodzić w tatuaż na ramieniu. Skomplikowane kształty połączone z wirującym tekstem zachowują temat ogólnym wyglądem.

Używając klatki piersiowej jak olbrzymiego płótna, ten powiększony obraz sowy, z pełnym księżycem w tle, nie wydaje się uwzględniać naturalnego kształtu ciała. Ten tatuaż wyraźnie wskazuje na realistyczny obraz.

Jastrząb to centralna część tatuażu, całkowicie odizolowany od innych wzorów na ciele tego modela. Ten rodzaj separacji pozwala samemu projektowi docenić i symbolizować to, czego chce.Ten projekt wykonuje trzy obrazy bez użycia trójkątnego wzoru i nadal spływa z naturalnymi krzywiznami ciała. Środkowy wizerunek wilka jest dość duży i popycha obrazy rdzennych Amerykanów na boki piersi.

Sztandar trzymany przez skrzydlate gerbilki sięga do ramion, nie docierając do niego. Ramiona są nagie, co podkreśla jeszcze bardziej klatkę piersiową. Czaszka kota i motyw kwiatowy sprawiają, że makabryczny obraz jest zaskakująco piękny.Pełny tatuaż smoka wykonany w kolorze czarnym, szarym, czerwonym i pomarańczowym. W wyszukanym detalu jest to śmierć, która rządzi gładką i piękną sztuką. Jego pazury rozciągają się, by cię złapać, a jego przerażenie jest oblężone przez zarośnięty ogon.

Rozciągający się od ramienia do ramienia jeleń w pełnej okrasie. Jeleń jest niezbędny do walki o określenie, kto ma większą siłę i będzie panował nad stadem. Najsilniejszy przyniesie niezliczone potomstwo z wieloma partnerami, aby rozmnażać się na jego cześć.

Zęby i przekładnie serca. Jest to jeden z wielu pomysłów na tatuaż, łączących krwawe serce człowieka z automatyczną funkcją. To w swej mechanicznej naturze tłumi uczucie w celu zaspokojenia wymagań życia.Plama przeznaczenia. Jest tak wiele kolorów, szczegółów i drobiazgowej pracy w tym topie z podwójnym rękawem. Rozpala się rozpryskując wody, pióra orła i malejącą kotwicę prawdy, która prowadzi do osobliwego zwęglonego i zakrzywionego człowieka po dolnej stronie.

Wszyscy ranią się, a ostatni zabija. W odniesieniu do czasu czarny ptak czeka na zdobycz. Ten męski pomysł na tatuaż jest podsycany ironią z podprogową linią czasową, której nikt nie może wyprzedzić. Opleciony wokół jednego ramienia i biegnący przez klatkę piersiową. Jest kolor i zawiłość, która wzywa do niekończącej się niecierpliwości.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: