Kompas – wzory tatuażu

Ten jest dla osób z bardziej naukowym podejściem. Łącząc atom ze strzałą, tworzy unikatowy wzór tatuażu z kompasem. Tak więc jeśli ktoś woli naukę, widać tutaj jak sam tatuaż przedstawia zamiłowanie do niej.

Tutaj widać kompas umieszczony wewnątrz łapacza snów. Mały tatuaż na nadgarstek sam w sobie wygląda elegancko, a przedstawia nadejście wszystkiego co dobre po obraniu kursu na właściwą trasę. Wewnętrzne plamy turkusu jeszcze bardziej ilustrują unikatowy wzór.

Jeśli szukasz oszałamiającego pomysłu na tatuaże z kompasem, może to właśnie to. Ukazuje szczegółowy kompas, który dzięki starannemu cieniowanie jest tylko jeszcze bardziej realistyczny. Pięknie pawie pióra na szczycie tuszowane są w kolorze morskim i reprezentują wyjątkowość noszącego, podczas gdy ten sam kolor kapiący na dole nadaje poczucia równowagi.Tatuaże łączone mają w sobie coś hipnotyzującego, dzięki dwóm dopełniającym się wzorom. Dlatego jest to jeden z najfajniejszych pomysłów na tatuaż z kompasem. Jeden uproszczony wzór przedstawia przewodnika żeglarzy, podczas gdy drugi pszczołę. Pierwszy pokazuje kierunek w życiu, swego rodzaju cel. Drugi obrazuje ciężką pracę i wysiłek potrzebny, by osiągnąć ten cel.

Szukasz jednego z najlepszych męskich tatuaży z kompasem? Choć możliwości są nieograniczone, wszystko zależy od osobistych preferencji. Oto prosty i minimalistyczny wzór cały wykonany czarnym tuszem. Bez określonej ramy, kompas podkreślają same wskazówki urządzenia.Choć zwykle tatuaże z kompasem występują w bardziej prostej, minimalistycznej formie, ten jest idealny dla szukających złożonego wzoru. Tatuaż na przedramię wypełniają symbole podróży. List z woskową pieczęcią ukazuje kontakt z bliskimi, nawet w cudownych podróżach dokoła świata, podczas gdy małe łódki przedstawiają ciągłe pragnienie przygody!

Faceci uwielbiają kolory tak jak i wszyscy, dlatego jest to jeden z najlepszych męskich tatuaży z kompasem. Skąpany w potoku jasnych, uderzających odcieni, prosty wzór cudownie się wyróżnia. Podczas gdy kompas reprezentuje kierunek i podróż, kotwica zakorzenia Cię w swym domu i początkach.

Jeden z najbardziej wyjątkowych pomysłów na męski tatuaż, widzimy tutaj szczegółową mapę wyrytą na przedramię z realistycznym kompasem na wierzchu. Wykonany w odcieniach czerni, reprezentuje duszę wędrowca. Szczegółowy efekt pozwala też wzorowi naprawdę wyróżniać się na tle skóry.Noś swoją esencję ze sobą na nadgarstku tuszując ten minimalistyczny acz uroczy tatuaż. Wykonany w czerni, reprezentuje ducha podróży będąc jednocześnie zakorzenionym. W końcu gdzie by nie wyruszyć, nie ma to jak w domu!

Proste, uderzające linie łączą się w ten unikatowy kompas na Twym ramieniu. Przedstawia on różne kierunki, dając ognia wędrowcowi w Tobie. Czarne linie wyróżniają się na tle skóry, tworząc elegancki efekt końcowy.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: